ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Афганські біженці, які тікали з Італії затримані на кордоні Німеччини

Велика Епоха
Афганці залишають свою батьківщину. (CRISTINA QUICLER/AFP via Getty Images)

Через декілька днів після евакуації з Кабула італійськими солдатами, співробітники федеральної поліції Баварії затримали 14 афганців. Вони були спіймані, коли незаконно в'їжджали на німецьку територію під час перевірки автомобілів на кордоні з Австрією у вихідні, як повідомила федеральна поліція в понеділок. Десять афганців їхали в автобусі, сім'я з чотирьох осіб їхала на машині.

За словами офіційних осіб, в обох випадках люди не мали дійсних проїзних документів і стверджували, що були доставлені зі столиці Афганістану Кабул на італійських військових літаках. Відповідно до заяв біженців, вони попросили притулку в Італії.

Батько сімейства, який був затриманий разом з дружиною і двома дітьми в приватній машині 51-річного громадянина Ірландії, сказав, що вони не хотіли залишатися в Італії. Сім'я відправилася відвідати родичів, які живуть в Нижній Саксонії. Ірландець зараз перебуває під слідством за підозрою в незаконній контрабанді людей. Він заявив, що хотів лише допомогти родині.

Групу з десяти осіб, що перебувала в італійському автобусі, супроводжували двоє чоловіків з Німеччини — 46-річний німець афганського походження і 30-річний афганець з німецьким "паспортом біженця", — повідомили офіційні особи. 46-річний чоловік зізнався, що купив квитки для десяти афганців для поїздки в північну Німеччину. Їм також були пред'явлені звинувачення за підозрою в контрабанді людей.

Водночас федеральна поліція порушила справу проти повнолітніх афганців з Кабула за підозрою в незаконному в'їзді. Всі причетні особи були доставлені поліцією в пункти початкового приймання прохачів притулку.

В ході драматичної міжнародної операції по евакуації, тисячі іноземців та вразливих афганців були недавно вивезені з аеропорту Кабула після приходу до влади радикального ісламського руху Талібан. Італія і Німеччина також відправили солдатів, щоб вивезти якомога більше людей з країни на військових літаках. Повітряний міст закінчився близько тижня тому, коли з аеропорту були виведені останні американські солдати.

Джерело: The Epoch Times