П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Федеральний суддя тимчасово заблокував штат Нью-Йорк від примусу медичних працівників до вакцинації

Четвер, 23 вересня 2021 року

Протестувальники мітингують проти нового мандата на вакцинацію проти COVID-19. Нью-Йорк, 13 вересня 2021 року. (Enrico Trigoso/The Epoch Times)

У вівторок, 14 вересня, федеральний суддя ухвалив екстрене розпорядження, що забороняє штату Нью-Йорк проводити в життя новий мандат на вакцинацію медичних працівників проти вірусу КПК*.

Сімнадцять медичних працівників звернулися до суду з проханням заборонити виконання мандату, про який 16 серпня оголосив колишній губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо. Відповідно до мандату, медперсонал лікарень і установ тривалого догляду, таких як будинки пристарілих, заклади по догляду за дорослими та інші установи загальної допомоги, повинен бути щеплений від COVID-19, аби мати можливість продовжувати працювати.

Позивачі, серед яких лікарі, медсестрі, санітарки та фахівці зі зв’язків із сторонніми постачальниками медичних послуг, опинилися під загрозою звільнень, втратою пільг у лікарні та руйнуванням кар'єри через відмову від щеплення за релігійними переконаннями, йдеться у позові.

Згідно з судовими документами, саме релігійні переконання змусили позивачів «відмовитися від вакцинації проти COVID-19 доступними вакцинами, оскільки вони були протестовані, розроблені та вироблені з використанням клітинних ліній, отриманих від ембріонів».

Медичні працівники стверджували, що мандат на вакцинацію зводить нанівець захист щирих релігійних переконань, що відображені у розділі VII Закону про громадянські права 1964 року. Хоча попередня постанова охорони здоров'я штату, що діяла кілька днів тому, надавала такий захист. Зокрема, позивачі стверджували, що мандат порушує Першу і Чотирнадцяту поправки до Конституції США, положення про верховенство і рівний захист.

«Те, що намагається зробити Нью-Йорк, це закрити аварійний люк через прийняття неконституційного мандату на вакцинацію», ― виступив с заявою адвокат Крістофер Феррара, спеціальний радник Товариства Томаса Мора, до винесення судової заборони.

«І роблять вони це, знаючи, що багато людей виступають проти вакцин з щирих релігійних переконань. Тому що ці вакцини були протестовані, розроблені та вироблені з використанням клітинних ліній, отриманих від ембріонів».

Позивачі ідентифікуються у позові лише за псевдонімами, оскільки ЗМІ «критикують» їх як «ізгоїв, яких необхідно ізолювати від суспільства до тих пір, поки їх примусово не вакцинують», як заявили вони в судовій скарзі.

Новий мандат «виник у контексті атмосфери страху та ірраціональності, в якій невакцинованим загрожує скорочення до касти недоторканних, якщо вони не погодяться на ін'єкцію ... вакцинами, що порушують їхні релігійні переконання, що явно не настільки ефективні, як було обіцяно; мають ризики, і, як стало відомо, все більш очевидні серйозні і навіть небезпечні для життя побічні ефекти».

Суддя Девід Херд із окружного суду США по Північному окрузі Нью-Йорка, призначений Біллом Клінтоном, вранці 14 вересня призупинив провадження по справі (pdf). Проти губернатора Нью-Йорка Кеті Хочул був поданий позов.

«Дію мандата на вакцинацію призупинено», а Департаменту охорони здоров'я Нью-Йорка «заборонено вживати будь-яких заходів ― дисциплінарних чи інших щодо отримання ліцензії, сертифікації, ординатури, надання пільг або іншого права ведення професійної діяльності, або кваліфікаційної придатності будь-кому з позивачів через те, що вони домагаються або отримали звільнення від обов'язкової вакцинації проти COVID-19 з релігійних мотивів», ― йдеться у наказі Херда.

Феррара дізнався про судову заборону, коли давав інтерв'ю по телефону газеті The Epoch Times.

На питання, чи радий він цьому рішенню, Феррара розсміявся і сказав: «Ви, знущаєтесь?».

Примітка:

Оскільки Комуністична партія Китаю (КПК) несе головну відповідальність за поширення епідемії коронавируса, міжнародне видання The Epoch Times у своїй редакційній статті https://www.theepochtimes.com/giving-the-right-name-to-the-virus-causing... від 18 березня 2020 року назвала хворобу, що викликала всесвітню пандемію, «вірусом КПК».

Comments   

загрузка...