П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Обов'язкова вакцинація: 20 відсторонених пожежників знімають каски на площі перед префектурою в Страсбурзі (ВІДЕО)

Неділя, 19 вересня 2021 року

Пожежники. (VALERY HACHE/AFP via Getty Images)

У той час як представники цієї професії роками заявляли про брак робочої сили, пожежники зняли свої каски, щоб засудити їх відсторонення від роботи за відмову вакцинуватися.

15 вересня близько двадцяти пожежників заявили про свою відмову від обов'язкової вакцинації на площі перед префектурою Страсбурга. З середи ці пожежники знаходяться в списку тих, хто буде відсторонений від роботи за трудовим договором без будь-якої компенсації.

"Пане президенте, за допомогою примусової вакцинації, яку ви ввели, не піклуючись про те, чи зруйнували ви наші сім'ї, ви розірвали наші серця, — сказав пожежник виступаючи, — але це ваш спосіб управління Францією.

"Сьогодні 20 пожежників, — продовжив він, — як відповідальні люди, складуть свої каски, як символ їхнього усунення. Позбавлені своєї пристрасті, сенсу існування, зобов'язання рятувати ризикуючи своїм життям. Пані та панове пожежники, за вас і за довге життя Франції", — додав він, перш ніж перейти до перерахування причин усунення, про які йде мова.

Потім пожежники поклали свої каски на землю, за ними це зробили деякі медичні працівники, які також скинули свої білі халати на знак протесту проти обов'язкової вакцинації.

У бесіді з телеканалом France 3 Каролін (ім'я та прізвище якої змінені) пояснила, що, попри втрату зарплати, "ми зможемо протриматися кілька тижнів, може бути, місяців". Ця ситуація поставить багатьох людей в скрутне становище. "Нам потрібно годувати сім'ю, але ми зможемо оговтатися від цього".

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...