П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Попри правило 2G: кількість випадків зараження на коронавірус в німецькому клубі досягла 72

Вівторок, 21 вересня 2021 року

В одному клубі Мюнстера, Німеччина, вакциновані і ті хто видужав, очевидно, потрапили в гарячу точку — принаймні, в тому, що стосується поширення SARS-CoV-2. Клуб суворо контролював вхід відповідно до правил 2G (Правила 2G — вхід в приміщення тільки вакцинованим і тим хто видужав). Спочатку було зареєстровано 26 випадків зараження, проте зараз надходять все нові й нові повідомлення. В цей час їх 72.

Місто Мюнстер оголосив на своєму офіційному міському порталі про масове зараження серед тих хто видужали і щеплених людей на вечірці 3 вересня.

380 гостей розважалися в місцевому "Куба-клубі" в привокзальному районі на заході, дозволеному виключно для вакцинованих і людей, які видужали (правила 2G). Спочатку позитивні результати були отримані у 26 осіб, але на 14-вересня їх число зросло до 72. Але як було видно, кінець ланцюга зараження, ще не був досягнутий.

Подальші інфекції "дуже ймовірні"

56 людини з позитивним результатом тесту на коронавірус живуть в Мюнстері. Докази вакцинації у них вже були запитані. На цей час докази надали 44 людини. Порушень в доказах поки не виявлено.

Порушені тільки вакциновані і ті, хто видужав

Наступні дії департаменту охорони здоров'я йдуть повним ходом. Згідно зі звітом, "повідомлення про зараження у зв'язку з клубним заходом", продовжують надходити. Влада припускає, що подальші випадки "дуже ймовірні". Точна кількість близьких контактів також поки неясна. Всі ідентифіковані контакти тепер повинні пройти тест ПЛР. Постраждалі дізналися про те, що трапилося через "слабкі симптоми" або згодом, коли додаток Corona-Warn-App на їхньому смартфоні подало сигнал тривоги. Симптоми у відомих інфікованих осіб продовжують залишатися слабкими або безсимптомними — тобто непомітними.

Клуб діяв навіть суворіше, ніж було потрібно

Як заявила влада, клуб дотримувався умов і законодавчої бази: "Адміністрація клубу застосувала правило 2G на вечірці як частину правил внутрішнього розпорядку: доступ дозволявся тільки щепленим і тим хто видужав".

Вакцинація не захищає від зараження і передачі інфекції

Керівник кризового відділу міста Мюнстер Вольфганг Хойер пояснив: "Вакцинація захищає від серйозного захворювання, але не можна виключати інфекцію і її подальшу передачу ".

За словами Хойера, ця серія інфекцій ще раз підтверджує величезне значення вакцинації. Однак, з іншого боку, тут також ясно, що не слід бути безтурботним, "особливо з близькими контактами в закритих приміщеннях", — сказав міський службовець.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...