Середа, Вер 29, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Китайська влада чинить тиск і змушує мовчати громадян, члени сімей яких померли після вакцинації від Cоvid-19 (ВІДЕО)

Субота, 25 вересня 2021 року

Патруль воєнізованої поліції Китаю, Пекін 28 березня 2018 р. (Greg Baker/AFP via Getty Images)

Китайська влада чинить тиск і змушує мовчати громадян, члени сімей яких померли після вакцинації від Covid-19, повідомляють сім'ї з Китаю.

В Чунціні, провінція Сичуань, принаймні двоє людей, які отримали вакцини китайського виробництва, померли після щеплень за останні два місяці, один з яких два дні потому. З того часу влада стежила за їхніми близькими родичами та звинуватила одну з родин у розголошенні "державної таємниці".

На кадрах, знятих камерою спостереження на місці, видно, як громадянка Китаю Цай Хуа непритомніє через 10 хвилин після вакцинації в громадському центрі охорони здоров'я 13 липня. За словами її сестри, Цай Баньін, вона померла через три тижні.

Баньін розповіла The Epoch Times, що вона розслідує причину смерті своєї сестри. 14 серпня Баньін подзвонили з районної поліції і заборонили їй розміщувати в Інтернеті інформацію, пов'язану зі смертю Хуа і вакцинацією.

Через два дні поліція знайшла Баньін і постукала в її двері в пізній час. Рано вранці 23 серпня жінка-поліцейський, на прізвище Цуй з'явилася біля входу в її квартиру разом з кількома невідомими особами.

За словами Баньін, запис зафіксував, що Хуа впала на землю о 19:15 і через 20 хвилин була відправлена в лікарню, що засвідчили медичні працівники.

У середині серпня сім'я заповнила форму заяви з проханням провести авторизовану діагностику та експертизу, але відповіді поки не отримала.

У заяві, заповненому Цай Баньін, міститься прохання провести розслідування смерті її сестри, що сталася одразу після вакцинації (Фото надано Cai Bangying)

"Уряд повинен взяти на себе відповідальність за все, за що має нести відповідальність", — сказала Баньін. "Це було викликано вакцинацією".

Головний епідеміолог Китаю Чжун Наньшань заявив на саміті 31 липня в Гуанчжоу, що вакцини, вироблені в Китаї, "ефективні" і "дуже безпечні", і сказав, що китайські вакцини на 100% ефективні в запобіганні госпіталізації в реанімацію.

"Державна таємниця"

Житель Чунціна з району Юйчжун помер 16 липня, через два дні після того, як у нього виявилися побічні ефекти після вакцинації в місцевій лікарні.

Його син, Сяо Фубіні, опублікував в Інтернеті, що його батько помер через 32 години після отримання вакцини, попри екстрені рятувальні заходи, і закликав державні органи взяти на себе відповідальність.

Як тільки його повідомлення потрапило в ЗМІ, державна служба безпеки знайшла Сяо, заявивши, що він підозрюється в "розголошенні державної таємниці", повідомило The Epoch Times довірене джерело.

Медичний працівник вводить вакцину Covid-19 жителю в громадському центрі охорони здоров'я в Ухані, Китай 21 червня 2021 р. (Getty Images)

За словами джерела, ще близько п'яти осіб в Чунціні померли після вакцинації, але мобільні телефони цих сімей перебувають під наглядом і відстежуються місцевою владою.

"Вони бояться говорити про це, побоюючись, що їхні друзі та родичі будуть замішані ", - сказало джерело.

Мер муніципалітету Хуайбей заявив 19 серпня, що Китай прагне досягти вакцинацією "1,1 мільярда осіб до кінця жовтня", щоб перемогти в "народну війну ", повідомили державні ЗМІ. Повідомлення з того часу, було видалено з Інтернету.

"Звичайні людські міркування незначні в так званому випадку війни", - сказав 25 серпня Шон Лінь Сяосюй, колишній дослідник вірусології в Науково-дослідному інституті армії Уолтера Ріда, в інтерв'ю китайськомовному телеканалу NTD, родинному виданню The Epoch Times.

Під час передачі китайський коментатор Цинь Пен сказав, що "[у воєнний час] число загиблих - це просто цифра або ціна, яку доводиться платити".

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...