ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сенатор Вірджинії вимагає записи з медичних журналів, які відмовилися від досліджень COVID-19

Велика Епоха
Сенатор Рон Джонсон під час засідання Комітету з внутрішньої безпеки Сенату у Вашингтоні 30 липня 2019 р. (Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times)

Цього тижня сенатор Рон Джонсон (штат Вірджинія) у листах запросив у двох відомих медичних журналістів дані про дослідження, які вони відкликали минулого року.

В одному з досліджень стверджувалося, що протималярійний препарат гідроксихлорохін пов'язаний із підвищеним ризиком смертності серед пацієнтів із COVID-19.

Результати дослідження були поширені, оскільки гідроксихлорохін привернули багато противників після того, як його просував тодішній президент Дональд Трамп.

Але результати дослідження були відкликані журналом The Lancet у червні 2020 року, приблизно за два тижні після його публікації.

Дослідники заявили, що компанія Surgisphere, розташована в Чикаго, в якій працював один з авторів дослідження, відмовилася надати набір даних, що, ймовірно, містить записи, що спонукало трьох інших авторів вимагати спростування.

Інше дослідження було опубліковано у травні минулого року Медичним журналом Нової Англії (NEJM).

Дослідники заявили, що приймання деяких ліків проти артеріального тиску не підвищує ризик смерті серед хворих на COVID-19.

Дослідження було скасовано приблизно через місяць на прохання дослідників, які також спиралися на дані Surgisphere.

Джонсон зазначив, що доктор Ерік Рубін, головний редактор NEJM, після відкликання дослідження заявив, що його не слід публікувати, а доктор Річард Хортон, який обіймає ту ж посаду в The Lancet, сказав, що стаття, опублікована його журналом, була фальсифікацією.

«Хоча це шахрайське дослідження було зрештою відкликано, викликає занепокоєння і ганьбу, що в розпал пандемії The Lancet опублікував таку статтю, що вводить в оману, про можливе раннє лікування COVID-19», — написав Джонсон (pdf) Хортону.

Аналогічну фразу він написав у листі до Рубіна.

Джонсон запросив усі документи та повідомлення щодо досліджень до 4 січня 2022 року.

"Вчора ми отримали листа сенатора Джонсона і готуємо відповідь", — сказав представник NEJM в електронному листі The Epoch Times.

The Lancet не відповів на запит про коментарі.

За матеріалами The Epoch Times USA