Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Міністр Австралії закликає серйозно ставитися до криптовалют

Понеділок, 29 листопада 2021 року

Криптовалюта Ethereum на фоні інших криптовалют, фото від 14 червня 2021 року. (Edgar Su/Illustration/Reuters)

Міністр цифрової економіки Австралії Джейн Х'юм заявила, що криптовалюти — це "не примха".

 

Виступаючи в понеділок на саміті AFR Super and Wealth Summit, Х'юм заявила, що оскільки 17% австралійців інвестують у криптовалюти, це "клас активів, який заволодів серцями та умами" австралійців.

"Хоч що би ви особисто не думали — це технологія, яка не зникне найближчим часом. Не залишайтесь у минулому, коли говорили, що інтернет — це місце для гіків та злочинців і ніколи не стане мейнстримом".

Криптовалюта — це форма оплати, яку можна обміняти на товари та послуги у цифровому вигляді. Багато компаній випустили свої власні валюти, які часто називають токенами, і ці токени можуть обмінюватися на товари або послуги, які надають компанії. З них найбільш популярною формою криптовалюти є біткоїн.

Основна відмінність криптовалюти від фіатної валюти — паперових грошей у наших гаманцях або грошей на наших кредитних картках — полягає в тому, що валюта не забезпечується і не контролюється центральним органом влади, тоді як паперові гроші друкує уряд, а банк контролює гроші на наших рахунках.

Криптовалюта — це децентралізоване фінансування, вона працює за технологією блокчейн, де кожен користувач валюти може бачити всі транзакції, що відбуваються, але транзакції анонімні, на відміну від централізованого фінансування, де людина бачить тільки свої власні транзакції, але не може бачити транзакції на інших рахунках.

Це робить криптовалюту безпечнішим способом здійснення платежів, оскільки транзакції прозоріші, а валюта окремої людини не контролюється ніким, крім власника рахунку.

Зараз криптовалюті все ще не вистачає стабільності; вартість валют то зростає, то падає, тож криптовалюта все ще не рекомендується потенційним інвесторам.

Голова відділу платіжної політики Резервного банку Тоні Річардс минулого тижня заявив, що багато регуляторів на міжнародному рівні все ще "скептично" ставляться до розвитку ринку. Він засумнівався, наскільки широко криптовалюти використовуються в Австралії.

Попри недавнє розслідування Сенату, згідно з яким 17% австралійців інвестують у криптовалюти, Річардс сказав, що вважає цю статистику "дещо неправдоподібною" і засумнівався в тому, що результати опитувань є репрезентативними для населення.

Однак Х'юм заявила на саміті, що Австралія має визнати, що "це не примха".

За її словами, Австралія має "прокласти свій власний шлях" до децентралізованих фінансів, побудованих на блокчейні.

"Децентралізовані фінанси, засновані на технології блокчейн, відкриють неймовірні можливості — Австралія не повинна залишитися позаду через страх перед невідомим".

"Якщо останні 20-30 років нас чомусь і навчили, то це тому, що всі інновації спочатку заперечуються, а потім приймаються як належне".

Банк Співдружності вніс зміну, що дозволяє його клієнтам тримати й використовувати біткоїн, одну з форм криптовалюти через свій банківський додаток. Але Федеральний уряд ще не розробив нормативних актів, які регулюють ці зміни.

 

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...