ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мільйони людей страждають від енергетичної бідності. Різке зростання цін на енергоносії в Європі

Велика Епоха
Лічильник змінного струму показує поточні показання в кіловат-годинах в домашньому господарстві. У зв'язку з різким зростанням цін на енергоносії комісар ЄС з питань праці Ніколас Шміт попереджає про зростання енергетичної бідності в Європі. (Hauke-Christian Dittrich/dpa/dpa)

Що може зробити Європейський Союз, щоб забезпечити своїм громадянам доступ до недорогої електроенергії? Зокрема, цим стурбований комісар ЄС з питань праці Ніколас Шміт.

У зв'язку з різким зростанням цін на енергоносії комісар ЄС з питань праці Ніколас Шміт попереджає про зростання енергетичної бідності в Європі. Вже мільйони людей страждають від енергетичної бідності, "і це число може стати ще більше", — сказав Шміт в інтерв'ю Deutsche Presse-Agentur.

Хоча Комісія ЄС може допомогти країнам ЄС обмежити вплив нинішніх високих цін на енергоносії для населення, в першу чергу, заходи повинні приймати національні уряди, — сказав він.

Діяти злагоджено по всій Європі

У п'ятницю заступник офіційного представника уряду Мартіна Фітц заявила, що важливо діяти скоординовано по всій Європі і в рамках чинних правил внутрішнього ринку ЄС. Ціни на енергоносії і короткострокові варіанти дій також зіграють свою роль на саміті ЄС наступного тижня.

Європейська конфедерація профспілок (ETUC) у вересні висловила стурбованість тим, що понад 2,7 млн осіб в Європі не можуть дозволити собі належним чином обігріти свої будинки, попри те, що у них є робота.

Джерело: The Epoch Times