Середа, Січ 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

В Амстердамі пасажирів з Південної Африки протримали понад 4 години через страх виявлення нового вірусу

Понеділок, 29 листопада 2021 року

Аеропорт Схіпхол. (ARTHUR VAN DER KOOIJ/ANP/AFP via Getty Images

Люди протягом кількох годин були замкнені у непровітрюваному приміщенні, багато мандрівників не мали масок — тривожні сцени розгорталися в амстердамському аеропорту Схіпхол у суботу ввечері, згідно з повідомленнями пасажирів. Пасажири двох літаків, що приземлилися з Південної Африки, були перехоплені та перевірені через новий штам коронавірусу, вперше виявлений у країні їхнього вильоту. Через кілька годин стало зрозуміло, що 61 із приблизно 600 пасажирів було заражено COVID-19.

За повідомленнями пасажирів, минуло кілька годин перед тим, як почалися тести. Людей з літака "привели в ізольовану кімнату, де ми чекали чотири години, перш ніж нас перевірили", — розповіла пасажир Пола Циммерман. За її словами, "всі в літаку були там", при цьому мало уваги приділялося правилам розміщення пасажирів.

Після кількох годин очікування вона нарешті отримала негативний результат, але тепер вона має провести п'ять днів у домашньому карантині, сказала Циммерман, яка задокументувала свою ніч у відеороликах на сервісі коротких повідомлень Twitter.

На борту одного з літаків також була Стефані Нолен, репортер з питань охорони здоров'я газети "Нью-Йорк Таймс". Вона розповіла у Твіттері про "дистопію" — антитезу позитивної утопії. Пасажири, включаючи немовлят та дітей ясельного віку, тіснилися в очікуванні перевірки, при цьому "все ще 30 відсотків людей не носили маски" — багато хто "просто закривав рот".

"Ми просто знаходимося в цій непровітрюваній кімнаті о дванадцятій годині, дихаючи один на одного", — написав Нолен. Вона змогла продовжити свій шлях у Торонто, Канада, у суботу вранці. "Тест був негативним. Принаймні сьогодні".

Влада перевірила всіх з більш ніж 600 пасажирів на цих двох рейсах і виявила 61 випадок коронавірусу, а потім протестувала їх на новий штам.

Органи охорони здоров'я Нідерландів оголосили, що 13 випадків нового штаму коронавірусу Omicron було виявлено серед пасажирів.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH

Comments   

загрузка...