П'ятниця, Гру 3, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Міністерство внутрішніх справ Великобританії доручило місцевим радам знайти житло для дітей-мігрантів

Четвер, 25 листопада 2021 року

Група людей на борту рятувальної шлюпки Dover, Кент, Англія, 11 листопада 2021 року. (Gareth Fuller/PA)

Міністерство внутрішніх справ Великобританії планує направити до муніципалітетів листа із закликом про прийняття дітей, які нелегально прибули до Великобританії без батьків або опікунів.

Добровільна програма тепер стане обов'язковою, яка означає, що підлітки, які перебувають під наглядом влади на південному узбережжі Англії, будуть переміщені до інших частин країни.

Міністерство внутрішніх справ направить понад 200 місцевим радам листи, що дають їм два тижні, щоб викласти причини, через які вони не можуть їх приймати.

Очікується, що їм повідомлять про зміни пізніше у вівторок.

Це сталося після того, як міністерство внутрішніх справ захистило свої зусилля щодо подолання кризи.

Енвер Соломон, виконавчий директор Ради у справах біженців, сказав: "Діти, які самостійно прибувають до Великобританії у пошуках безпеки, дуже вразливі. Вони мають негайно отримати допомогу місцевої влади, і ця відповідальність має бути справедливо розподілена між усіма місцевими владами у Великій Британії".

"Це важливе рішення має скоротити неприпустимі затримки для незахищених дітей, які часто переживали сильні потрясіння, отримання життєво важливої допомоги, якої вони потребують, і є дуже довгоочікуваним кроком".

Молодший міністр МВС Великобританії Пріті Патель заявила членам парламенту в Палаті громад у понеділок, що місцеві ради по всій Великій Британії мають "зіграти свою роль" у наданні житла особам, які шукають притулок.

Радник Джеймс Джеймісон, голова Асоціації місцевого управління, заявив, що більшість місцевих рад добровільно запропонували свою допомогу, і що влада захоче працювати "у тісній співпраці з урядом, щоб забезпечити права та потреби дітей у центрі цих нових домовленостей".

Перетин мігрантів Ла-Маншу до Великобританії. (PA Graphics)

Він додав: "Вони мають дозволити місцевим партнерам надавати дітям необхідну допомогу, включаючи підтримку психічного та фізичного здоров'я та відповідну освіту".

"Місцеві ради продовжують стикатися з проблемами в пошуку відповідного житла, а проблеми з централізованою оцінкою віку і затримки в прийнятті рішень додають невизначеності як для рад, так і для молодих людей".

"Ці нові домовленості мають, як і раніше, оперативно враховувати існуючий тиск на місцеві райони, з більш тісним об'єднанням зусиль уряду щодо покращення взаємодії з радами за всіма програмами, які підтримують нещодавно прибулих, щоб розпочати нове життя у Великій Британії".

Молодший міністр Патель сказала членам парламенту, що "не існує срібної кулі" для подолання кризи, додавши: "Єдиним рішенням є повномасштабна реформа нашої системи надання притулку".

Патель також наполягала на тому, що вона була єдиним міністром внутрішніх справ, який розглядав можливість реформи всієї імміграційної системи, а також заперечувала, що колись пропонувала використовувати хвильові машини як спосіб повернення потенційних іммігрантів у море, попри те, що в той час ЗМІ повідомляли, що це була одна з кількох ідей, які розглядали міністри та чиновники.

Вона додала: "Це те, чого я ніколи не пропонувала та не рекомендувала".

Згідно з цифрами, кількість людей, які цього разу здійснили небезпечну подорож через Ла-Манш на невеликих човнах, втричі перевищує загальну кількість людей, які перепливли через Ла-Манш у 2020 році.

Щонайменше 886 осіб змогли дістатися Великобританії в суботу, внаслідок чого загальна кількість за рік перевищила 25 700 осіб, тоді як минулого року Дуврську протоку перетнули близько 8500 осіб.

Цифри базуються на даних Міністерства внутрішніх справ, отриманих та проаналізованих інформаційним агентством PA.

Представник Міністерства внутрішніх справ заявила: "Уряд працює над тим, щоб забезпечити потреби нових прибулих дітей без супроводження, прохачів притулку.

"Ми вдячні за постійну підтримку місцевої влади у забезпеченні життєво важливої ​​допомоги вразливим дітям, і ми продовжуємо тримати Національну схему передачі у полі зору, щоб забезпечити справедливий та рівноправний розподіл відповідальності по всій Великій Британії".

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...