Неділя, Лис 28, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Японії спостерігається зростання кількості самогубств серед жінок

Вівторок, 23 листопада 2021 року

Люди у захисних масках під час спалаху COVID-19 пробираються до торгового району Токіо 9 вересня 2021 року. (Kim Kyung-Hoon/ TPX IMAGES OF THE DAY via Reuters)

Кількість самогубств серед працюючих жінок у Японії зросла приблизно на 30 відсотків під час пандемії коронавірусу, при цьому приблизно 1698 жінок скоїли самогубство минулого року порівняно із середньорічним показником 1323 жінок у період з 2015 по 2019 рік, йдеться в урядовій доповіді.

Згідно зі звітом, який цитує The Japan Times, найвищий рівень самогубств серед працюючих жінок був серед "працівниць, які працювали в офісах, надавали медичну допомогу або надавали інші види послуг".

Міністерство соціального забезпечення заявило, що "зміни в робочому середовищі серед непостійних працівників" та "відносини з іншими людьми на роботі" були названі як можливі причини самогубств жінок.

Працівники, зайняті неповний робочий день, вважалися найбільш уразливою групою, коли в країні погіршилася робоча ситуація через карантин.

Очікується, що з наступного року міністерство та Національне поліцейське агентство з'ясовуватимуть, чи були люди, які померли від самогубства, працівниками з повною або частковою зайнятістю, щоб визначити причини самогубств серед працюючих людей, йдеться у повідомленні.

Загальна кількість самогубств у Японії зросла до 21 081, що на 4,5 відсотка більше, ніж у 2019 році.

З цих цифр кількість чоловіків, які вчинили самогубство, знизилася до 14 055 осіб, що означає 11 рік зниження поспіль.

Загалом 7026 жінок скоїли самогубство минулого року, що на 15,4% більше, ніж у попередньому році, і це перше зростання за останні два роки.

Число самогубств серед безробітних жінок і домогосподарок знизилося у порівнянні з середнім показником за останні п'ять років, тоді як кількість самогубств серед працюючих жінок та студенток збільшилася.

Число жінок, які скоїли самогубство через проблеми на роботі, збільшилося на 34,8 відсотка, при цьому, як повідомляється, на зміну умов праці припадає 98,3 відсотка випадків.

Серед чоловіків це число знизилося як серед працюючих, і серед безробітних.

Кількість самогубств серед жінок збільшилася серед тих, кому 19 років і молодші, серед тих, кому 20-39 років, і серед тих, кому 40-59 років. Серед чоловіків це число збільшилося серед осіб віком 19 років та молодших.

Тим часом офіційний документ показав, що кількість жінок, які зверталися до соціальних мереж за порадою щодо суїцидальних думок, була більшою, ніж чоловіків.

У ньому йдеться про те, що минулого року дві некомерційні організації, які встановили онлайн-контакти для осіб, які постраждали від пандемії, надали 8 262 консультації, і що у 80 відсотках випадків з 7 558 були жінки.

Японія повідомила про 1038 випадків самогубств серед учнів у 2020 році, з яких 499 випадків стосувалися учнів початкової та старшої школи.

Міністерство повідомило, що кількість самогубств серед учнів шкільного віку зазвичай зростає після поновлення занять.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...