П'ятниця, Гру 3, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Над узбережжям в Австралії встановили великий «Видошукач», що відкриває недосяжні морські краєвиди (ВІДЕО)

Вівторок, 23 листопада 2021 року

Фото: Henri Fanti/sculpturebythesea.com

Художник і промисловий дизайнер із Австралії Джоел Адлер створив скульптуру під назвою «Видошукач». Вона призначена не тільки для того, щоб милуватися нею та дивуватися незвичайності сучасного мистецтва.

Фото: Joel Adler Studio

Встановлена на краю обриву скульптура дозволяє побачити океан таким, яким його не видно з берега. Справа в тому, що у ній є величезне дзеркало. У ньому відбиваються хвилі, що набігають на берег і розбиваються внизу об каміння. Спостерігати хвилі з такого ракурсу без дзеркала не можливо, отже завдяки «Видошукачеві» стало можливим милуватися тією красою океану, яка була прихована від очей раніше.

Фото: Joel Adler Studio

Для створення незвичайної скульптури використовувалися бетон і сталь. Вона ніби переносить людину на багато метрів нижче обриву, даруючи можливість споглядати хвилі океану, що постійно змінюються.

При створенні «Видошукача» Адлер принципово не використовував мікрофони, додаткові екрани, підсилювачі звуку та інше обладнання, завдяки якому можна було б зробити картинку з хвилями, що розбиваються об берег, ще ефектнішою. Загалом принцип дії конструкції схожий на принцип дії перископа.

Вся сіль — у величезному дзеркалі, за допомогою якого океан можна побачити таким, яким він є насправді. Жодної корекції зображення, покращення вигляду чи додаткових ефектів — лише реальність, відображена у дзеркалі.

Сьогодні скульптура знаходиться на скелі у передмісті австралійського Сіднея. Це нове місце, яке передбачає ще більш захоплюючий вид на океан.

Установка великого дзеркала була досить трудомісткою, оскільки потужну скульптуру необхідно було як слід закріпити на скелі. Для того, щоб зробити основу максимально міцною, знадобилося близько 35 кубічних футів високоміцної сталі.

Ця скульптура є яскравим прикладом того, як людина може взаємодіяти з витвором мистецтва, а не лише милуватися ним. Звідси з'являються нові емоції, нові враження та нове розуміння праці митців.

Читайте далі:

Ленд-арт серед пісків і скель в Аль-Ула

Норвезький океанічний пластик переробили на лавки для відпочинку на узбережжі

Comments   

загрузка...