ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Зустріч на COP26 ставить під сумнів політику ООН "нуль викидів" (ВІДЕО)

Велика Епоха
Зустріч на COP26 ставить під сумнів політику ООН "нуль викидів" (ВІДЕО)

У зв'язку з побоюваннями, що інакомислення з питань зміни клімату може бути придушене, група аналітиків та експертів ретельно проаналізувала кліматичну політику ООН у ході зустрічного заходу незадовго до початку кліматичного саміту COP26 у Глазго.

Захід проходить у той час, коли в усьому світі реалізується стратегія "Net Zero" (Чистого нульового рівня викидів) і оголошено про безпрецедентні за масштабами кліматичні інвестиції.

Джейн Веррелл з NTD зустрілася з доповідачами на Форумі Climate Reality (Кліматична реальність) у Глазго.

"У той час, як глави держав та урядів і тисячі інших людей приїхали до Глазго на саміт за кліматом, тут у цей же час відбувалася подія, протилежна форуму COP26. Він був організований американським аналітичним центром Heartland Institute за участю експертів з Великобританії, Європи та США Вони закликають уважніше придивитися до кліматичної політики та сумніваються в тому, наскільки екологічною насправді є ця політика ООН”. — Джейн Веррелл, NTD News, Глазго.

"Я дуже стурбований станом навколишнього середовища. Саме тому я виступаю проти обмежень на викиди вуглекислого газу, адже пропоноване рішення — це вітрова і сонячна енергія, обидві з яких мають вкрай негативний вплив на навколишнє середовище. У дослідженні науковців Гарвардського університету, що рецензується, робиться висновок, що для заміни звичайної електрики в Америці вітряними турбінами необхідно покрити вітряними турбінами третину території нашої країни Якщо ввести обов'язкове використання електрифікованих автомобілів, то доведеться покрити ними пів країни, що буде абсолютно згубно для дикої природи, екосистем, нашої природної краси і всього, що ви цінуєте в довкіллю", — говорить Джеймс Тейлор, президент Heartland Institute, США.

Дослідники розходяться на думці, чи корисні сонячні батареї для навколишнього середовища.

Лорд Монктон стверджує, що стратегія ООН Net Zero (Нуль викидів) в цілому погіршує ситуацію.

"Якщо мета — зменшити кількість CO₂ в атмосфері, то вітер і сонячна енергія — не найкращий спосіб. Сонячна енергія має додаткову проблему: 6000 градусів Цельсія, при яких повинен спалюватися полікремній, споживають так багато енергії при виробництві сонячної панелі, що вона не виробляє енергії протягом усього терміну служби, скільки було необхідно для виробництва сонячної панелі. Це означає, що всі сонячні батареї викидають в атмосферу чистіший CO₂". — Лорд Крістофер Монктон, 3-й віконт Монктон із Бренчлі, політик, Великобританія.

Існують також різні думки про те, наскільки зміна температури Землі справді спричинена людством.

Протягом двох днів на Форумі були представлені дані та наукові висновки, що суперечать "алармістському" саміту ООН.

Дослідники стурбовані відсутністю відкритих наукових дебатів з питань політики у сфері зміни клімату.

"Який би не був політичний порядок денний, завжди корисно, коли люди ставлять під сумнів і ставлять складні питання. Але зараз на цій конференції склалася така динаміка, таке групове мислення, що вони не можуть ставити ці питання. Саме цим ми і займаємося тут, на Форумі кліматичної реальності." — Гаррі Вілкінсон, керівник відділу політики, Net Zero Watch.

Вони також порушують питання про права людини в ланцюжку виробництва сонячних батарей.

"Китай, по суті, має монополію на кобальт з Конго. Такі групи, як Amnesty International, постійно порушують питання про дитячу працю. Потім вони вирушають до Китаю, до сонячних батарей, до рабів-уйгурів, рабів-мусульман-уйгурів у Китаї, і адміністрація Байдена готова повністю зняти з Китаю відповідальність за всі порушення прав людини, якщо Пекін тільки підпише угоду щодо клімату. Таким чином, ми бачимо, що готові купувати нехтуючи правами людини та жахливими екологічними стандартами, і все це через утопічне бачення того, що ми збираємося зупинити зміну клімату”. — Марк Морано, редактор, Climate Depot, США.

Крейг Рукер із CFACT каже, що економічні витрати на перехід до політики "Net Zero" (Нуль викидів) можуть бути непопулярними серед виборців.

"Я думаю, що існує невідповідність, серед тих, хто може бути частиною освіченої еліти, можливо урядових чиновників, така ж дихотомія, яку ви бачите в Сполучених Штатах, є велика підтримка з боку свого роду інтелектуалів. Але на низовому рівні, серед сантехніків, робітників, теслярів, це багато хто з тих, з ким ми розібралися в Прествіці. Я думаю, вони бачать це наскрізь. І вони не за те, щоб їхня країна підвищувала ціни на енергоносії, і я не думаю, що вони вірять у марення про кліматичну тривогу, що ми всі помремо через 12 років". — Крейг Ракер, президент, Комітет за конструктивне завтра, США.

"Крім того, Борис Джонсон може зіткнутися з політичним викликом у парламенті Великобританії: члени парламенту нещодавно сформували контрольну групу "Net Zero"", — говорить Джейн Веррел, NTD News, Глазго.

Джерело: The Epoch Times