ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Університет штату Колорадо погрожує нещепленим студентам арештом, якщо їх помітять на території

Велика Епоха
Використані флакони вакцин проти COVID-19 компаній Pfizer-BioNTech, Moderna і AstraZeneca зображені на фотографії в центрі вакцинації університетської лікарні Skane в Мальмо, Швеція, 17 лютого 2021 року. (Sweden Out via Reuters)

Державний Університет Колорадо заявляє, що він не заарештовує студентів, які не пройшли вакцинацію, але ті, хто зайде на територію університету, не повідомивши про свій вакцинальний статус, будуть вважатися порушниками.

Твердження про те, що студентам погрожували арештом, є "спотворенням інформації, яку університет надає студентам", — йдеться в заяві Університету штату Колорадо (УШК), опублікованому 11 жовтня.

27 вересня університетська служба з правил поведінки студентів почала розсилати листи 1 325 студентам, які ще не надали інформацію про свій вакцинальний статус або не поставила вимогу про звільнення.

За даними УШК, це близько 5 відсотків з понад 27 000 студентів, які відвідують заняття або заходи в кампусі.

Університет повідомив, що понад 900 з 1 325 студентів відповіли на повідомлення з моменту його розсилки.

У листі від 30 вересня одному зі студентів, відправленому в електронному вигляді, говорилося, що студенти, які не дотримуються правил на території кампусу, порушують межі і можуть бути притягнуті до відповідальності чи заарештовані.

У листі йдеться, що не виконання вимог "становить загрозу для безпеки і добробуту університетської спільноти".

"Починаючи з цього моменту, ви залишаєте всі приміщення університету до 14 травня 2022 року", — говориться в листі.

"Це означає, що вам заборонено перебувати на території університету або в його будівлях, включаючи, гуртожитки, університетські квартири, столові, місця проведення очних занять" та інші об'єкти на території університету.

"Якщо вас виявлять на території університету або в будь-якому університетському будинку, вас можуть притягнути до відповідальності або заарештувати за незаконне проникнення і піддати подальшим дисциплінарним заходам".

"Найшвидшим способом" скасування наказу є дотримання університетської вимоги про вакцинацію і обстеження, додається в листі.

Лист, складений на університетському бланку, був підписаний Майклом Кацем, директором Студентського центру розв'язання конфліктів.

На електронне повідомлення прессекретарю УШК ДеллРей Кіараволи з проханням підтвердити або спростувати справжність листа відповіді не послідувало.

На електронне повідомлення Каца також не було отримано відповіді.

Замість цього університет відповів посиланням на офіційну заяву, яка заперечує, що УШК заарештовує студентів, які не пройшли вакцинацію в кампусі.

У заяві УШК, однак, йдеться про те, що студенти, які не надали інформацію про щеплення або не заявили про звільнення, "не допускаються в кампус до надання інформації, і що поява в кампусі до надання інформації буде вважатися незаконним проникненням в університет".

Університет заявив, що студенти повинні були надати інформацію про свій вакцинальний статус або попросити про звільнення до 18 серпня.

Після закінчення терміну студенти, які не виконали вимоги, отримали два персональних електронних листи з попередженням про те, що їх імена будуть передані в службу з правил поведінки студентів.

"У повідомленні не вказувалося, що студенти зобов'язані пройти вакцинацію, інакше вони зіткнуться з наслідками; університет постійно стверджував, що студенти або співробітники можуть заявити про звільнення, і це не змінювалося ", — заявили в УШК.

Джерело: The Epoch Times