П'ятниця, Гру 3, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Учений Pfizer: "Ваші антитіла, ймовірно, краще, ніж вакцинація

Понеділок, 11 жовтня 2021 року

Вивіска компанії Pfizer в Нью-Йорку на архівної фотографії. (Timothy A. Clary/AFP via Getty Images)

Троє вчених компанії Pfizer були записані в розмові з репортерами під прикриттям про існування природного імунітету до вірусу, що викликає COVID -19, причому один з них сказав, що співробітникам було наказано не обговорювати цей захист публічно.

Під природним імунітетом мається на увазі захист людей від вірусу КПК* (Комуністичної партії Китаю) після одужання від COVID-19.

"Коли у когось природний імунітет — наприклад, він перехворів COVID — у нього, ймовірно, більше антитіл проти вірусу", — сказав Нік Карл, один з учених.

"Так що ваші антитіла в цей момент, ймовірно, краще діють, ніж після вакцинації ", — додав він пізніше.

Кріс Крос, ще один вчений з компанії Pfizer, сказав репортерові під прикриттям, що люди "ймовірно краще" захищені природним імунітетом в порівнянні з вакцинацією.

"Швидше за все, ви захищені довше, бо сталася природна реакція ", — сказав він.

Третій учений, імовірно працює в компанії Pfizer, Рахул Кхандке, сказав, що співробітникам доводиться відвідувати численні семінари, на яких їм кажуть, що вакцина компанії безпечніша, ніж COVID-19, і що вони не можуть публічно обговорювати відмінності.

"За логікою речей, якщо у вас накопичилися антитіла, ви повинні бути в змозі довести, що вони у вас накопичилися. Не знаю, можливо, це не здається таким вже божевіллям", — сказав він.

Учені розмовляли з репортерами під прикриттям з Project Veritas, некомерційною репортерською групою.

Pfizer не відповіла ні на електронну пошту, ні на голосове повідомлення з проханням прокоментувати.

Компанія виробляє найбільш використовувану вакцину COVID-19 в США. Станом на 5 жовтня було введено понад 230 мільйонів доз. Федеральний уряд купує вакцини COVID-19 у компаній Pfizer, Moderna і Johnson & Johnson і надає їх безплатно американцям. Ці компанії отримали понад 60 мільярдів доларів до 2022 року і готові заробити ще мільярди на повторних вакцинаціях.

На цьому зображенні з відео Нік Карл, вчений з компанії Pfizer, показаний на таємному відеозапису. (Project Veritas)

Публікується все більше досліджень, що демонструють ефективність природного імунітету, особливо в певних вікових групах. Деякі експерти кажуть, що дані дослідження свідчать про те, що природний імунітет не поступається вакцинації або навіть перевершує її. Але федеральні чиновники та деякі інші експерти, які стверджують, що вакцину повинні отримувати практично всі, незалежно від попередньої інфекції.Вони стверджують, що вакцини посилюють захист, отриману в результаті одужання.

Керівники компаній-виробників вакцин, таких як Pfizer, рідко або взагалі ніколи не обговорюють природний імунітет.

Крос працює в компанії Pfizer як науковий співробітник з дослідження та розробки вакцин, згідно з архівною версією його аккаунта у Твіттері, який був видалений після публікації відео Project Veritas.

"Я #pfizerproud (пишаюся Pfizer), тому що є часткою компанії, яка розуміє, що допомога пацієнтам — це не тільки медицина, а й підвищення рівня медичної грамотності, яка робить, щоб людям не було потрібно медичну освіту або інші знання для прийняття правильних рішень в галузі охорони здоров'я", — написав він в одному Twitter повідомленні.

Карл працює біохіміком в компанії Pfizer в Нью-Йорку, згідно з його профілем на LinkedIn, який був видалений після оприлюднення відео. Він почав працювати в компанії в серпні. Карл відмовився коментувати зауваження, які він зробив в приватному порядку Джеймсу О'Кіф, главі Project Veritas, коли до нього підійшли в ресторані.

Підтвердити факт роботи Кхандке в компанії Pfizer не вдалося.

Сенатор Ренд Пол (республіканець від штату Кентуккі), лікар, сказав, що відео під прикриттям — це "бомба правди!".

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...