ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Ізольований», але нескорений, бразилець Болсонару захищає в ООН розв'язання питань з коронавірусом (ВІДЕО)

Велика Епоха
Президент Бразилії Жаїр Болсонару виступає на 76-й сесії Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня 2021 року в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку. (Eduardo Munoz-Pool/Getty Images)

Президент Бразилії Жаїр Болсонару у своєму виступі в Організації Об'єднаних Націй виступив на захист свого підходу до пандемії COVID-19, заявивши, що наука та історія всіх розсудить.

Болсонару був першим світовим лідером, який виступив на Генеральній Асамблеї ООН 21 вересня.

"Ми підтримуємо зусилля з вакцинації. Однак моя адміністрація не підтримала ні вакцину, ні паспорт здоров'я, ні будь-яке інше зобов'язання, пов'язане з вакцинацією", — сказав Болсонару.

За його словами, майже 90% дорослих бразильців і 80% корінного населення вже отримали одну дозу вакцини від COVID-19.

"Ми не можемо зрозуміти, чому багато країн разом з великою частиною засобів масової інформації зайняли позицію проти заходів з раннього лікування", — сказав Болсонару. "Історія і наука, безумовно, будуть досить мудрими, щоб притягнути до відповідальності всіх".

Болсонару заявив, що його уряд з початку пандемії підтримує заходи з раннього лікування, і він також пройшов раннє лікування від COVID-19.

У липні 2020 року Болсонару написав у Facebook, що він видужав від COVID-19. У той час він також розмістив своє фото з коробкою гідроксихлорохіну. Під час свого виступу він також піддав критиці заходи з ізоляцій та суворого карантину, заявивши, що вони "по всьому світу залишили інфляцію, особливо на харчі".

"Я завжди виступав за те, щоб ми боролися з вірусом і безробіттям одночасно та з однаковим відчуттям відповідальності", — заявив президент. Він повідомив, що за перші сім місяців цього року в Бразилії було створено майже 1,8 мільйона нових робочих місць.

У своїй промові Болсонару також підкреслив важливість сім'ї, свободи релігії та свободи слова.

"Ми вважаємо, що традиційна нуклеарна сім'я — це основа цивілізації", — сказав Болсонару. "А свобода людини стає повною тільки при наявності свободи віросповідання та свободи слова".

"Сьогодні Бразилія є одним з кращих інвестиційних напрямків у світі. І саме тут, на цій Генеральній Асамблеї, ми бачимо суспільство з більшою свободою, більшою демократією, великим достатком і миром".

Болсонару — єдиний невакцинований світовий лідер "Великої двадцятки". 20 вересня, коли прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон запитав його, чи був він вакцинований, Болсонару відповів: "Ні. Поки що ні".

17 серпня мер Нью-Йорка Білл де Блазіо ввів обов'язкову вакцинацію проти COVID-19. Люди повинні подавати докази вакцинації проти COVID-19 для відвідування закритих приміщень, таких як ресторани, фітнес-зали та розважальні заклади.

19 вересня Болсонару був помічений на одній з вулиць Нью-Йорка під час того, як разом зі своїми міністрами їв піцу.

"Розкішний обід в Нью-Йорку", — написав один з міністрів, Луїс Рамос, у Твіттері португальською мовою.

Президент Бразилії Жаїр Болсонару (3-й зліва) їсть піцу з президентом федерального банку Caixa Economica Педро Гімараєшем, генералом Луїсом Едуардо Рамосом, міністром туризму Жилсон Мачадо Нето, міністром охорони здоров'я Марсело Кейрога та іншими політиками на вулиці перед Генеральною Асамблеєю ООН в Нью-Йорку, 19 вересня 2021 року. (@ Gilsonmachadoneto / Instagram via Reuters)

Штаб-квартира ООН у Нью-Йорку вважається міжнародною територією і не підпорядковується американським законам. Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш заявив агентству Reuters минулого тижня, що Секретаріат ООН "не може сказати главі держави, що якщо він не вакцинований, то він не може увійти в ООН".

Організація Об'єднаних Націй ввела систему щеплень COVID-19 з 1 червня. Згідно з цією системою, коли дипломати проводять своєю ідентифікаційною карткою ООН при вході до зали Генеральної Асамблеї, це вважається заявою про те, що вони повністю щеплені від COVID-19.

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо звернувся до Болсонару на пресконференції 20 вересня.

"Ми повинні дати зрозуміти всім світовим лідерам, включаючи насамперед Болсонару з Бразилії, що якщо ви збираєтесь приїхати сюди, вам необхідно пройти вакцинацію", — сказав де Блазіо.

"Якщо ви не хочете проходити вакцинацію, то не приїжджайте".

Минулого тижня де Блазіо заявив, що місто надасть безплатні разові дози вакцини Johnson & Johnson на майданчику біля штаб-квартири ООН під час всесвітніх зустрічей.

Джерело: The Epoch Times