П'ятниця, Жов 22, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Непрозора політика YouTube: рибальський канал демонетизований за "жорстоке поводження з тваринами"

П'ятниця, 1 жовтня 2021 року

Логотип YouTube на виставці LeWeb Paris 2012, 4 грудня 2012 року. (Eric Piermont/AFP via Getty Images)

Канал YouTube з відеороликами про аматорську риболовлю був демонетизований гігантом відеохостингу через передбачуваний контент що містить "жорстоке поводження з тваринами".

Австралійський автор відеоматеріалу для Gido's Fishing Adventures повідомив, що його канал був демонетизований на місяць, і що він чекає відповіді від YouTube, що належить Google.

У повідомленні YouTube говориться, що "мені потрібно внести корективи в мій контент, і це пов'язано з жорстоким поводженням з тваринами", — сказав він у своєму останньому відео на YouTube. "Насправді, ви можете прочитати там, що те, що я роблю, нормально, тому що я не знущаюся над тваринами заради шоку або чогось ще, проти чого вони виступають — що цілком справедливо, я б теж був проти цього — я просто ловлю рибу".

Гідо сказав, що він отримав електронного листа від YouTube з повідомленням про те, що "значна частина "його контенту суперечить політиці компанії. Однак він зазначив, що завантажував подібні відео протягом тривалого проміжку часу.

Повідомлення відео каналу Gido's Fishing Adventures про те, що його демонетизують (Screenshot надано The Epoch Times)

"Я також отримав поштою свою плакетку зі 100 000 підписниками", — сказав він, маючи на увазі нагороду "Срібна кнопка YouTube", яка вручається авторам каналах YouTube з більш ніж 100 000 підписників.

"Я попросив про неї два тижні тому. Вони перевірили контент, перевірили відеоканал перед відправкою, і перш ніж мені її відправити, сказали, що все добре".

"Я в замішанні, бо не знаю, що відбувається", — сказав він. "Це велика проблема для мене, тому що останнім часом основний дохід я отримую від YouTube. І мені нічого не платять".

YouTube поки не відповів ні Гідо, ні на запити The Epoch Times.

Роб Ніколлс, доцент кафедри регулювання і управління в Університеті Нового Південного Уельсу, назвав програму демонетизації Youtube "проміжним кроком" в процесі стримування контенту.

"Цілком ймовірно, що цей контент був демонетизований в рамках аналізу штучного інтелекту", — сказав він виданню The Epoch Times. "Якоюсь мірою тут простежується паралель з видаленням шахового каналу на YouTube на початку року. У тому випадку такі вирази, як "жорстока атака білих на чорних", були описом шахового матчу, а не расової ненависті, як розглянув машинний аналіз ".

"Для всіх соціальних мереж, але особливо для відео, існує баланс між правом поширення і видалення потенційно шкідливого контенту", — додав він, зазначивши, що YouTube скасував випадки випадкової демонетизації.

В останні роки модерація контенту на YouTube піддавалася критиці з боку консервативних медіаканалів, включаючи OAN і Sky News Australia, які скаржилися на непослідовне застосування правил.

В серпні YouTube призупинив на один тиждень канал Sky News за нібито розміщення "дезінформації про COVID-19" і водночас завдав "перший удар" по цілодобовому новинному каналу — попередження відповідно до його політики "трьох ударів".

Генеральний директор Sky News Пол Уіттакер заявив, що політика огляду гіганта відеохостингу позбавлена прозорості і "не відповідає вимогам".

"На відміну від політики інших вебплатформ, процес перевірки та видалення контенту на YouTube не відрізняється прозорістю і чітко сформульованим процесом, який дає операторам каналів можливість розв'язувати проблеми або оскаржити оцінку до того, як відбудеться припинення ", — сказав він.

"При відсутності прозорості, Sky News зробила попереджуючий підхід, видаливши з онлайн-платформ партію відеороликів, опублікованих у 2020 році, щоб забезпечити постійне дотримання довільних редакційних правил YouTube ", — сказав Уіттакер.

Він також зазначив, що це не визнання недотримання правил YouTube, а" всього лише спроба зорієнтуватися в непрозорій політиці ".

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...