ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Тримати стрій»: бос поліцейської профспілки Чикаго закликає поліцейських не підкорятися вимогам вакцинації

Велика Епоха
Президент 7-ї ложі Братського ордена поліції Джон Катанзара виступає перед журналістами в будівлі кримінального суду Лейтон в Чикаго 10 серпня 2021 року. (Ashlee Rezin / Chicago Sun-Times via AP)

Глава профспілки поліцейських Чикаго у вівторок 12 жовтня закликав членів профспілки відмовлятися від виконання вимог міського закону про вакцинацію від COVID-19, який набирає чинності в п'ятницю 15 жовтня.

У відеозверненні до поліцейських, розміщеному на YouTube, президент Чиказького Братського ордена поліції Джон Катанзара сказав: "Не заповнюйте інформацію на порталі. Я ясно висловив своє ставлення до вакцини, але я не вважаю, що місто має право вимагати це від будь-кого, не кажучи вже про надання інформації з вашої історії хвороби".

За словами Катанзара, профспілка поліцейських готує судовий позов проти міста, якщо адміністрація мера Лорі Лайтфута спробує привести у виконання розпорядження, яке вимагає від міських працівників повідомити про свій статус вакцинації до п'ятниці 15 жовтня або бути переведеними в статус "без оплати".

"Можна з упевненістю сказати, що в майбутні вихідні поліція Чикаго буде працювати в складі на 50 або менше відсотків", — сказав Катанзаро.

The Epoch Times звернулася в офіс мера Лайтфута за коментарями.

"Я можу гарантувати вам, що статус без зарплатні не буде тривати понад 30 днів", — сказав Катанзара у вівторок. "Вони ніяк не зможуть підтримувати штат поліцейського департаменту на рівні 50 відсотків або нижче протягом більш як сім днів без будь-яких змін".

"Це точно не страйк, не заклик до страйку" — додав він.

Глава поліцейської профспілки у своєму відеоролику інструктує членів профспілки подавати заяви про відвід на вакцинацію від COVID-19, але не вводити цю інформацію в міський портал вакцинації.

Відповідаючи на відео Кантанзара під час пресбрифінгу в середу, мер міста Лайтфут звинуватила його в поширенні неправдивої інформації, відкинувши більшість його заяв як "неправдиві або відверто хибні".

"Ми зосереджені на тому, щоб переконатися, що ми максимально використовуємо можливості для створення безпечних робочих місць", — сказала Лайтфут журналістам. "Дані дуже зрозумілі. Сумно, що керівництво Братського ордена поліції вирішило виступити з протилежною думкою. Але річ у тому, що якщо ви не щеплені, ви граєте своїм життям, життям своєї родини, життям своїх колег і громадськості".

Незабаром після того, як Лайтфут оголосила про заходи в серпні, Катанзара порівняв це з висловом нацистів, які говорили своїм жертвам, що газові камери — це душові.

"Це не нацистська [ненормативне] Німеччина ..." Зайдіть в [ненормативне] душ, таблетки вам не зашкодять ", — сказав він в інтерв'ю газеті Chicago Sun-Times, після чого швидко вибачився за свій вибір слів, заявивши, що не намагався зв'язати вакцинацію з тим, що сталося під час Голокосту.

Центри з контролю і профілактиці захворювань стверджували, що відомі переваги вакцинації COVID-19 "переважують відомі й потенційні ризики".

Джерело: The Epoch Times