ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Смертність від COVID-19 в США в 2021 році перевищить загальний показник 2020 року

Велика Епоха
Лейтенант ВПС США Еллісон Блек, дипломована медсестра, доглядає за пацієнтами COVID-19 в тимчасовому відділенні інтенсивної терапії в медичному центрі Harbor-UCLA Medical Center в Торрансе, Каліфорнія, 21 січня 2021 року. (Mario Tama/Getty Images)

Згідно з даними, опублікованими Університетом Джона Хопкінса, у 2021 році від COVID-19 померло більше американців, ніж за весь 2020 рік.

Станом на 6 жовтня в Сполучених Штатах в цьому році померло 353 000 осіб, повідомили в університеті. Це більше, ніж 352 000 смертей за 10 місяців після перших спалахів захворювання в березні 2020 року. За даними університету, в Сполучених Штатах зареєстровано близько 44 мільйонів випадків захворювання, хоча ця цифра не враховує людей, які заразилися вірусом, але так і не пройшли тест.

Однак, за даними Центрів з контролю і профілактики захворювань в США (Centers for Disease Control and Prevention, CDC), в останні дні спостерігається тенденція до зниження числа випадків захворювання, смертей і госпіталізацій. Середній семиденний показник захворюваності на 5 жовтня склав близько 97 000 випадків, в той час, як середній семиденний показник на 28 вересня становив близько 110 000, повідомляє щоденний звіт CDC.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявила 6 жовтня, що у всіх регіонах Землі, крім Європи, зареєстровано зниження числа нових випадків захворювання. За даними ВООЗ, з початку пандемії число зареєстрованих випадків становить 234 мільйони, в той час, як померло близько 4,8 мільйона осіб.

І більш ніж половина світу ще не отримала хоча б одну дозу вакцини COVID-19, згідно з даними Our World in Data.

Попри тенденцію до зниження числа випадків, муніципалітети та великі корпорації продовжують вводити перевірку проходження вакцинації.

Міська рада Лос-Анджелеса 6 жовтня проголосувала за ухвалення постанови, що зобов'язує численні заклади змушувати клієнтів пред'являти докази того, що вони щеплені від COVID-19, що є однією із найсуворіших вимог в США.

Тепер особи, які намагаються увійти в закриті ресторани, кінотеатри, салони, торгові центри, спортзали, спортивні арени, музеї, спа-салони, закриті урядові установи, торговельні центри, ресторани та бари, повинні будуть пред'явити підтвердження вакцинації. Особи, звільнені від вакцинації у зв'язку з медичними протипоказаннями або релігійними переконаннями, повинні будуть пред'явити негативний тест на COVID-19 протягом 72 годин.

Згідно з постановою, невакцинованим людям, які намагаються скористатися послугами міської влади, будуть надані «альтернативні варіанти доступу до державних послуг», включаючи послуги в Інтернеті або на вулиці, або надання доказів негативного тесту для входу.

Системи паспортів вакцинації були впроваджені також в Нью-Йорку, Новому Орлеані, Сан-Франциско і Західному Голлівуді, а цілі країни, такі як Франція, Ізраїль і деякі інші, ввели їх для різних видів діяльності.

Штам Delta зараз є домінантним штамом у всьому світі та був зареєстрований в 187 зі 194 країн-членів Всесвітньої організації охорони здоров'я, заявила організація минулого тижня.

Джерело: The Epoch Times