Субота, Жов 16, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Сотні медичних працівників Вірджинії відсторонені від роботи або звільнені через вимоги вакцинуватися

Четвер, 14 жовтня 2021 року

Медсестра обережно знімає маску і засоби особистої гігієни після надання допомоги пацієнту з COVID-19 у відділенні невідкладної допомоги COVID Медичного центру Харборв'ю. Сіетл, штат Вашингтон, 7 травня 2020 року. (Karen Ducey/Getty Images)

Сотні медичних працівників по всьому штату Вірджинія втратили роботу або були тимчасово відсторонені від роботи через відмову пройти вакцинацію проти COVID-19.

Приєднавшись до губернаторів штатів Каліфорнії, Нью-Йорка та Північної Кароліни, губернатор Вірджинії, демократ Ральф Нортам ще в серпні випустив розпорядження для державних службовців свого штату про обов'язкову вакцинацію проти COVID-19 ― міра, що торкнулася понад 120 000 співробітників органів виконавчої влади.

Наступні два крайніх строків повної вакцинації для медпрацівників великих лікарень системи охорони здоров'я штату ― Sentara (некомерційна медична організація, що обслуговує Вірджинію і північний схід Північної Кароліни) та UVA Health (академічний медичний центр) призначені на 18 жовтня та 1 листопада відповідно.

«Усі, хто не вакцинується до 1 листопада, буде притягнутий до дисциплінарної відповідальності, включаючи розірвання трудового договору», ― йдеться в заяві UVA Health.

Sentara також випустила офіційне повідомлення про крайні терміни щеплення.

«Тепер, коли Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів (FDA) ухвалило одну з вакцин, у співробітників є вісім тижнів на те, щоб пройти повну вакцинацію до зазначеного строку», ― вказується у розпорядженні Sentara.

За даними The Washington Post, в сільських районах Вірджинії, де більшість населення не щеплено, спостерігається збільшення числа медичних працівників, яких або усувають від роботи, або звільняють, або вони самі звільняються через мандати на вакцинацію.

У медичному закладі Inova, що надає медичні послуги в Північній Вірджинії, 89 медичних працівників. Близько 0,5% від загального числа співробітників або втратили роботу, або були відсторонені від неї через відмову виконувати вимоги системи охорони здоров'я. У компанії Valley Health, котра має лікарні та медичні установи по всій Західній та Верхній Вірджинії, звільнили трохи більше ніж 1% медпрацівників через вимогу про обов'язкову вакцинацію, повідомляє Post.

Деякі лікарні системи охорони здоров'я штату не виконали вимоги з вакцинації COVID-19, посилаючись на брак медперсоналу.

«У сільській лікарні не потрібно багато працівників, тому, якщо хто звільниться, це особливо не вплине на роботу лікарні. У Північній Вірджинії набагато простіше найняти медсестер, ніж у Південно-Західній», ― зазначив головний керівник системи охорони здоров'я Ballad Health Алан Левін, що обслуговує 29 округів Північно-Східного Теннессі, Південно-Західну Вірджинію, Північно-Західну Північну Кароліну та Кентуккі.

За його оцінкою, вони втратять 5-10% персоналу, якщо введуть обов'язкову вакцинацію проти COVID-19.

Близько десятка штатів по всій країні ввели обов'язкові щеплення для медпрацівників лікарень і установ тривалого догляду. Хоча для деяких допускаються виключення через медичні або релігійні причини. Але, ці працівники часто повинні регулярно проходити тестування на COVID-19.

Адміністрація Байдена також оголосила, що близько 17 мільйонів працівників медичних установ, які отримують федеральну програму медичної допомоги Medicare або Medicaid, повинні будуть пройти повну вакцинацію проти COVID-19. Поки що це правило знаходиться в стадії розробки.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...