Субота, Жов 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Лідер ліберальних демократів виступив проти схем паспорта вакцинації Covid

Вівторок, 12 жовтня 2021 року

Лідер ліберальних демократів Ед Дейві виступає з промовою перед невеликою аудиторією на осінній онлайн-конференції партії в Лондоні, 19 вересня 2021 року. (Chris J Ratcliffe/Getty Images)

Опозиційні ліберал-демократи Великобританії виступають "чітко і принципово" проти паспортів вакцинації від COVID-19, оскільки вони "недієздатні, дорогі та неліберальні", заявив 9 жовтня лідер партії.

Не дивлячись на те, що консервативний уряд Великобританії відмовився від свого плану з введення паспортів вакцинації для відвідувачів нічних клубів і багатолюдних заходів в Англії, місцеві адміністрації Шотландії та Уельсу оголосили, що будуть продовжувати реалізацію цієї схеми.

Сер Ед Дейві, лідер ліберальних демократів, які мають 12 членів парламенту в Палаті громад, наголосив на послідовній позиції партії проти того, що він назвав "ідентифікаційними картками COVID".

"Ліберал-демократи завжди були максимально зрозумілі. Вакцинні паспорти COVID недієздатні, дорогі та неліберальні", — сказав він на віртуальній конференції шотландського і валлійського відділень партії.

Дейві сказав, що ліберал-демократи дали "принципову відповідь" на ці схеми по всій Великобританії, тому що вони "не є реальним рішенням" і "покладуть несправедливий додатковий тягар на місцеві підприємства, які й так через багато що пройшли".

Консервативний уряд Великобританії, який відповідає за політику в галузі охорони здоров'я в Англії, планував ввести вимогу про наявність паспортів вакцинації для нічних клубів і багатолюдних заходів, але 12 вересня відмовився від цього плану після того, як на нього почали тиснути лідери галузі та власні депутати.

Але прем'єр-міністр Борис Джонсон заявив, що план буде зберігатися "в резерві" і може бути прийнятий знову, якщо ситуація з вірусом погіршиться.

У Шотландії, де при владі перебуває Шотландська національна партія, була прийнята власна схема паспортів вакцинації, і з 1 жовтня у всіх, хто відвідує масштабні заходи та нічні клуби, стали вимагати документи, що підтверджують вакцинацію.

При цьому першому міністру Миколі Стерджен 5 жовтня довелося вибачатися за проблеми, що виникли з додатком для паспортів вакцинації, а лідери опозиції назвали ці проблеми "передбачуваною катастрофою", викликану самим урядом Шотландської національної партії.

В Уельсі, де при владі перебуває лейбористська партія, також вводиться аналогічна схема з паспортами вакцинації, вона повинна бути запущена з 11 жовтня.

На відеоконференції 9 жовтня Ед Дейві протиставив підхід своєї партії підходам інших партій, заявивши, що консерватори "наполегливо просувають" плани зі створення вакцинних паспортів в Англії й водночас виступають проти них в Шотландії та Уельсі.

Він засудив непослідовну позицію лейбористів, заявивши, що їх партія "не впевнена у своїй позиції в Англії, але виступає проти них в Шотландії, вводить їх в Уельсі, і навіть вимагає ідентифікаційні карти COVID на своїй власній партійній конференції в Брайтоні".

Дейві сказав, що шотландські "зелені" "начебто виступали проти" вакцинних паспортів, але потім "проголосували за них" після того, як досягли згоди про співпрацю з Шотландською національною партією й увійшли до шотландського уряду.

"Тільки ми — ліберальні демократи — з чіткими принципами по всьому Сполученому Королівству займаємо чітку і принципову позицію, яка об'єднує нашу партію в Англії, Шотландії та Уельсі", — сказав він на конференції.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...