Субота, Жов 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Поліція заарештувала сина індійського міністра за вбивство фермерів

Середа, 13 жовтня 2021 року

Жителі села дивляться на згорілий автомобіль, який 3 жовтня 2021 року збив фермерів у селі Тікона в Лакхимпур Кхер, штат Уттар-Прадеш, Індія, 4 жовтня 2021 року. (AP Photo)

Син молодшого міністра Індії був заарештований поліцією в суботу після недавньої ескалації протесту, в результаті якої загинули дев'ять осіб.

Офіційні особи і керівники фермерських господарств повідомили, що чотири фермери загинули після того, як 3 жовтня в Лакхимпур Кхер, місті в штаті Уттар-Прадеш, автомобіль наїхав на групу фермерів, які протестували.

Машина належала молодшому міністру внутрішніх справ Аджаю Мішра. Керівники фермерських господарств звинуватили сина Мішри в тому, що він був в машині, коли вона наїхала на протестувальників, але він заперечує це.

Після інциденту протестувальники побили пасажирів машини палицями. Водій Мішри і три члени керівної партії "Бхаратія Джаната", які знаходилися в машині, були вбиті.

Ашіш Мішра, син міністра, був заарештований у зв'язку із загибеллю чотирьох фермерів. Він не зміг надати жодних доказів того, що його не було в жодному з трьох автомобілів, які промчали через натовп фермерів, убивши чотирьох з них ", — заявив в суботу представник поліції Упендра Агарвал.

Родичі та сусіди фермера, який загинув 3 жовтня 2021 року в результаті наїзду автомобіля, що належить молодшому міністру внутрішніх справ Індії, сумують в селі Тікона в Лакхимпур Кхер, штат Уттар-Прадеш, Індія, 4 жовтня 2021 року. (AP Photo)

Однак Аджай Мішра стверджує, що його син не винен, оскільки його не було в цьому районі.

Окремо поліція повідомила, що в цьому районі також було виявлено тіло місцевого

журналіста, але не повідомила додаткових подробиць.

Раніше на цьому тижні поліція заявила, що до теперішнього часу заарештувала в цілому шість осіб і порушили кримінальну справу проти 14 інших, включаючи Ашіша Мішра.

Між тим, партія "Бхаратія Джаната" подала заяву про порушення кримінальної справи проти фермерів у зв'язку з загибеллю водія і членів партії, які в день інциденту були в машині, — сказав Арвінд Чаурасія, старший чиновник, відповідальний за район.

Безперервні протести спалахнули в Індії після того, як уряд Моді у вересні 2020 року прийняв кілька законів про припинення регулювання сільськогосподарської галузі Індії та надання фермерам більшої автономії у продажу своєї продукції незалежним покупцям, а не покупцям санкційованим урядом.

Уряд заявив, що нові закони про сільське господарство будуть сприяти зростанню фермерського сектора коштом приватних інвестицій.

Фермери-протестувальники проти нових законів, стверджують, що сільськогосподарські реформи призведуть до припинення гарантованого ціноутворення на продавані ними культури, що означає, що їм доведеться продавати свій врожай корпораціям за нижчими цінами.

Експерти заявили, що реформи необхідні, а те, що відбувається -— це проблема, яка часто виникає, коли уряд в країнах з умовно функціональною демократією намагається провести масові реформи, як раніше повідомляла The Epoch Times.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...