Понеділок, Січ 24, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Байден закликає демократів реалізувати його програму реформ після провалу на виборах у Вірджинії

Неділя, 7 листопада 2021 року

Президент США Джо Байден (MANDEL NGAN/AFP via Getty Images))

Президент США Джо Байден закликав своїх демократів провести через Конгрес його мільярдні інвестиційні пакети після болючої поразки на губернаторських виборах у штаті Вірджинія. "Люди хочуть, щоб ми досягли успіху", — сказав Байден у середу в Білому домі. "Ось чому я продовжую наполегливо добиватися від Демократичної партії просування вперед і ухвалення мого законопроєкту про інфраструктуру та закон "Build Back Better".

Демократи програли на губернаторських виборах у Вірджинії у вівторок: Їхній давній фаворит Террі МакОліфф зазнав поразки від республіканця Гленна Янкіна в штаті, яким уже багато років управляють демократи.

Спостерігачі звинувачували в цьому, зокрема, розчарування багатьох виборців у Байдені, обраного президентом рік тому. Програма реформ 78-річного президента застрягла на кілька місяців — не лише через протидію опозиційних республіканців, а й через внутрішньопартійні розбіжності.

Ліве та праве демократичні крила ведуть запеклу боротьбу за два інвестиційні пакети вартістю в мільярди доларів: Інфраструктурний пакет вартістю 1,2 трильйона доларів та пакет соціального та кліматичного захисту вартістю 1,75 трильйона доларів, який нещодавно отримав назву Build Back Better.

Зокрема, впливовий сенатор Джо Манчін пригальмовує пакет соціального та кліматичного захисту і вже змусив Байдена скоротити його вдвічі. Ліві демократи, з іншого боку, не хочуть приймати інфраструктурний пакет доти, доки не буде надійних гарантій того, що пакет соціального та кліматичного захисту буде прийнято.

Після поразки у Вірджинії демократи мають побоюватися, що їх буде покарано і на проміжних виборах до Конгресу через рік. Тоді республіканці зможуть повернути собі більшість у Палаті представників та Сенаті і тим самим рішуче послабити Байдена.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...