ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Жінка з Каліфорнії, яка відмовилася носити маску в продуктовому магазині, визнана винною в незаконному проникненні

Велика Епоха
Маска лежить на землі в Орінджі, Каліфорнія, 22 червня 2020 року. (John Fredricks/The Epoch Times)

57-річна медсестра була засуджена до 40 годин громадських робіт 20 жовтня за відмову надіти маску в продуктовому магазині в Коста-Месі, штат Каліфорнія.

Маріанна Кемпбелл Сміт була визнана винною в незаконному проникненні з наміром перешкодити бізнесу, при цьому присяжні радилися всього 45 хвилин. Вона визнала себе невинною 9 червня.

Крім того, Сміт повинна буде виплатити штраф у розмірі 200 доларів і 895 доларів протягом одного року неофіційного випробувального терміну.

Її також зобов'язали триматися якомога далі від продуктового магазину.

У серпні 2020 року Сміт пішла в Mother's Market, місцевий продуктовий магазин в Коста-Месі, де в той час були потрібні маски для обличчя у зв'язку з санітарними нормами штату. Вона брала участь в акції протесту проти масок біля магазину.

Потім Сміт і ще дві жінки, що брали участь в протесті, увійшли в магазин без масок, де їх постійно просили вийти, за словами прокуратури.

Прогулюючись по магазину, Сміт сказала інший покупниці: "Не треба боятися. Це все брехня", одночасно несучи табличку з надписом" Економічне здоров'я = громадське здоров'я" і "Здорові люди не носять масок", стверджують прокурори.

Це викликало занепокоєння співробітників, і вони випровадили інших клієнтів і замкнули двері, говориться у звинуваченні.

За словами прокурорів, Сміт сказала поліцейським, які прибули на місце події, що вона зайшла в магазин, щоб купити пляшку води, і що її дискримінують через те, що у неї є медичне звільнення від носіння маски.

Фред Фассенеллі, адвокат Сміт, сказав, що його турбує те, як швидко було винесений вердикт, враховуючи, наскільки тонким може бути закон щодо носіння масок.

"Там багато законів і складних питань", — сказав він Міський службі новин.

"Вона не ображається на те, що хтось інший носить маску", — сказав він. "Вона фізично не може носити її. У неї є проблема, яка не дозволяє їй це робити. Вона сказала продавцю, що не може носити маску, і сказала поліції, що не може носити маску ".

Фассенеллі сказав, що вважає американську систему правосуддя кращою у світі, але думає, що в цей раз присяжні помилилися.

Окружний прокурор округу Оріндж Тодд Спітцер відповів інакше, заявивши, що це було питання про права приватної власності.

"Підсудна хотіла, щоб мова йшла про маски і свободи", — сказав у своїй заяві окружний прокурор округу Оріндж Тодд Спітцер. "Цей судовий розгляд стосувався приватного підприємства та працівників, які просто намагалися виконати місцеві і державні санітарні приписи".

Замість цього обвинувачена знущалася з покупців і кричала на літніх покупців в масках, що вони є частиною урядової змови". Як обраний окружний прокурор округу Оріндж я несу відповідальність за захист прав приватної власності".

Джерело: The Epoch Times