ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кандидат на пост від Байдена відмовляється надати Сенату свою дисертацію по Карлу Марксу

Велика Епоха
Сауле Омарова — кандидат від президента Джо Байдена на посаду валютного контролера, виступає під час віртуальних слухань в Конгресі 14 квітня 2021 роки (US House Committee on Financial Services/Screenshot via The Epoch Times)

Кандидат президента від Джо Байдена на вищий банківський пост в його адміністрації відмовляється надати Сенату США свою дисертацію про Карла Маркса, — кажуть правники.

Сенатор Пет Тумі, головний республіканець в банківському комітеті Сенату, на початку цього місяця попросив Сауле Омарову надати цей документ і папери, які вона не включила в пакет розкриття інформації, стандартний для кандидатів, які подаються в Сенат. Тумі попросив надати документи до 13 жовтня.

Омарова не передала документи, повідомила The Epoch Times електронною поштою Аманда Гонсалес Томпсон, представник республіканців в комісії.

"У пані Омарової є час для нападок на республіканців у інтерв'ю Financial Times, але вона не може виконати вимогу банківського комітету про те, що кандидати — незалежно від їхньої політичної партії або ідеології — повинні надати копії своїх документів", — сказала Томпсон. "Ми дуже сподіваємося, що вона передумає, щоб сенатори мали інформацію, необхідну для виконання свого конституційного обов'язку давати поради і згоду на призначення".

Омарова в інтерв'ю заявила, що до неї висуваються інші вимоги, тому що вона народилася в Казахстані, який в той час був частиною Радянського Союзу.

"Я — легка мішень: іммігрантка, жінка, меншість", — сказала вона в інтерв'ю Financial Times. "Я не схожа на типового валютного контролера, у мене інша історія. Мене легко демонізувати й очорнити".

На питання про те, чи є деяка критика на її адресу расистською, Омарова відповіла ствердно.

"Це класична реакція вкрай лівих. Коли вони не можуть захистити свої погані ідеї, вони вдаються до звинувачення критиків в расизмі і женоненависництві", — сказав Томпсон.

Тумі заявив на засіданні Сенату, що його неприйняття Омарової виникає з її ідей і політичних пропозицій, а не пов'язане з її походженням.

Байден висунув кандидатуру Омарової на посаду валютного контролера в вересні.

Омарова і Білий дім не відповіли на запити про коментарі.

Джерело: The Epoch Times