ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сідні Пауелл подала позов проти Пентагону у зв'язку з введенням обов'язкової вакцинації

Велика Епоха
Сідні Пауелл у Вашингтоні 30 травня 2019 року (Samira Bouaou/The Epoch Times)

Організація американського адвоката Сідні Пауелл «Захист республіки» (Defending the Republic) подала позов проти Міністерства оборони США у зв'язку з введенням у відомстві обов'язкової вакцинації від COVID-19.

Минулого тижня Міністерство оборони оголосило, що, згідно з меморандумом, у його співробітників буде час до початку листопада, щоб зробити обидва щеплення вакцини COVID-19. У ньому говориться, що співробітники повинні бути повністю щеплені до 22 листопада, але люди вважаються повністю щепленими тільки через два тижні після отримання обох щеплень або однієї дози вакцини компанії Johnson & Johnson. За кілька тижнів до цього Пентагон зобов'язав вакцинувати всіх військовослужбовців.

У пресрелізі організації «Захист Республіки» говориться, що вона подала позов від імені 16 військовослужбовців строкової служби, щоб скасувати «неконституційний і незаконний» мандат. Відповідачами в позові вказані міністр оборони Ллойд Остін, міністр охорони здоров'я і соціальних служб Ксав'єр Бекерра і виконувач обов'язки комісара Адміністрації у справах продовольства і медикаментів Джанет Вудкок.

Серед позивачів «особи з природним імунітетом до COVID-19, жінки, охочі завагітніти, або які мають медичні захворювання, за якими немає даних клінічних випробувань, піддаються суворому покаранню, включаючи звільнення в запас з ганьбою, втрату конституційних прав і можливе тюремне ув'язнення» якщо вони не отримають вакцини, заявила «Захист Республіки». Ім'я Пауелл не вказано в судових документах.

Цей позов - не перший, поданий проти недавніх приписів федерального уряду щодо вакцинації.

В кінці минулого місяця група федеральних службовців подала позов проти адміністрації Байдена і попросила суд визнати незаконним указ президента Джо Байдена, спрямований проти федеральних службовців і підрядників.

Адвокати цих позивачів висунули твердження, що члени християнської віри зобов'язані «відмовитися від медичного втручання, включаючи вакцинацію, якщо їх переконання приводять їх до такого рішення», додавши далі, що «імунітет, набутий природним шляхом, забезпечує більший захист, ніж вакцини».

Один з позивачів був ідентифікований як агент Секретної служби США Лайонел Кляйн. Оскільки Кляйн вже заразився COVID-19 і видужав, адвокати заявили, що тепер у нього досить антитіл для захисту від майбутньої інфекції та вакцина йому не потрібна.

У тій же промові 9 вересня, оголошуючи про обов'язкову вакцинацію, Байден також сказав, що він доручить Управлінню з охорони праці (OSHA) ввести норму, за якою будуть штрафувати приватні підприємства зі 100 і більше співробітниками, якщо вони не змусять своїх працівників пройти вакцинацію або щотижневе тестування. Дотепер оприлюднено лише декілька подробиць про введення такої норми OSHA, включаючи час її введення в дію.

The Epoch Times звернулася за коментарями до Білого дому.

Джерело: The Epoch Times