ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Колишній президент США Дональд Трамп запускає платформу соціальних мереж TRUTH

Велика Епоха
Президент Дональд Трамп вітає радісних прихильників в аеропорту Джона Уейна в Санта-Ані, Каліфорнія, 18 жовтня 2020 року. (John Fredricks/The Epoch Times)

Колишній президент Дональд Трамп 20 жовтня оголосив про майбутній запуск власної платформи для соціальних мереж.

Бета-версія програми під назвою TRUTH Social буде доступна для запрошених гостей в листопаді цього року, говориться в заяві Trump Media & Technology Group (TMTG). Загальнонаціональний дебют очікується в першому кварталі 2022 року.

"Я створив TRUTH Social і TMTG, щоб протистояти тиранії Big Tech", — сказав Трамп в заяві, опублікованій TMTG. "Ми живемо у світі, де Талібан має величезну присутність в Twitter, а вашого улюбленого американського президента змушують мовчати. Це неприйнятно. Я з нетерпінням чекаю, коли скоро відкрию свою першу ПРАВДУ on TRUTH Social".

Це оголошення було присвячено до оголошення про злиття Digital World Acquisition Corp. і TMTG, в результаті якого TMTG стане публічно зареєстрованою компанією з сукупною оцінкою в 1,7 мільярда доларів.

Відповідно до пресрелізу компанії, "місія TMTG полягає в створенні конкурента ліберальному консорціуму ЗМІ і боротьбі з" Big Tech" компаніями Кремнієвої долини, які використовували свою однобічну владу, щоб змусити замовкнути опозиційні голоси в Америці".

Twitter і Facebook назавжди заборонили обліковий запис Трампа після 6 січня. На початку цього місяця колишній президент подав до суду на Twitter, вимагаючи відновлення свого облікового запису. У липні він подав колективний позов проти Twitter, Facebook і Google, стверджуючи, що його права були порушені, коли його забанили.

Дональд Трамп-молодший розмістив посилання на сайт TRUTH Social в Twitter. Нині на сайті є можливість записатися в лист очікування і посилання на Apple App Store, де додаток можна попередньо замовити безплатно.

Довгий час "Big Tech" придушували голоси консерваторів", — сказав син президента в ефірі програми Шона Хенніті." Якщо ви прихильник другої поправки, якщо ви прихильник життя, якщо ви релігійні, якщо ви просто консерватор; ви були ув'язнені Facebook, ви були видалені з платформи, ви були демонетизовані ".

"Ми намагаємося створити велику платформу, відкриту і вільну мережу, щоб люди могли спілкуватися, і реалізовувати свої права відповідно до Першої поправкою ".

За словами сина колишнього президента, Трамп підписав угоду про злиття в ніч на 20 жовтня.

За даними Bloomberg, Digital World Acquisition Corp. є компанією з бланковим чеком, створеної з метою придбання однієї або декількох компаній.

Джерело: The Epoch Times