ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Всього через місяць після успішного запуску гіперзвукової ракети Пхеньян проводить ще одне випробування

Велика Епоха
Два північнокорейських солдатів сидять на мобільного ракетній установці під час військового параду в Пхеньяні. (Wong Maye-E/Archiv/dpa)

Північна Корея знову випробувала ракету, повідомляють офіційні особи Південної Кореї. Пхеньян випустив непізнаний снаряд в море на схід від Корейського півострова, повідомили у вівторок південнокорейські військові. В останні тижні Північна Корея кілька разів проводила випробування ракет.

В кінці вересня Пхеньян в останній раз повідомив про успішне випробування гіперзвукової ракети. Якщо північнокорейська інформація вірна, то країна, яка перебуває в міжнародній ізоляції, досягне ще одного етапу в модернізації свого збройного арсеналу. Гіперзвукові ракети надзвичайно швидкі і гнучкі, що робить їх дуже складними для знищення системами протиракетної оборони.

Багато західних держав рішуче засудили передбачуване випробування гіперзвукової ракети. Північна Корея, яка значною мірою ізольована на міжнародному рівні, знаходиться під суворими санкціями США й ООН через свої ядерні та ракетні програми.

Джерело: The Epoch Times