Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Всього через місяць після успішного запуску гіперзвукової ракети Пхеньян проводить ще одне випробування

Середа, 20 жовтня 2021 року

Два північнокорейських солдатів сидять на мобільного ракетній установці під час військового параду в Пхеньяні. (Wong Maye-E/Archiv/dpa)

Північна Корея знову випробувала ракету, повідомляють офіційні особи Південної Кореї. Пхеньян випустив непізнаний снаряд в море на схід від Корейського півострова, повідомили у вівторок південнокорейські військові. В останні тижні Північна Корея кілька разів проводила випробування ракет.

 

В кінці вересня Пхеньян в останній раз повідомив про успішне випробування гіперзвукової ракети. Якщо північнокорейська інформація вірна, то країна, яка перебуває в міжнародній ізоляції, досягне ще одного етапу в модернізації свого збройного арсеналу. Гіперзвукові ракети надзвичайно швидкі і гнучкі, що робить їх дуже складними для знищення системами протиракетної оборони.

Багато західних держав рішуче засудили передбачуване випробування гіперзвукової ракети. Північна Корея, яка значною мірою ізольована на міжнародному рівні, знаходиться під суворими санкціями США й ООН через свої ядерні та ракетні програми.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...