ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Поліція Індії звинуватила керівників Amazon у передбачуваній справі про контрабанду марихуани

Велика Епоха
Логотип Amazon зображено в офісі компанії в Бангалорі, Індія, 20 квітня 2018 року. (Abhishek N. Chinnappa/Reuters)

У суботу індійська поліція заявила, що звинуватила керівництво місцевої філії Amazon.com відповідно до законів про наркотики у справі про передбачувану контрабанду марихуани через інтернет-магазин.

14 листопада поліція центрального штату Мадх'я-Прадеш заарештувала двох чоловіків з 20 кг марихуани та виявила, що вони використовували сайт Amazon India для замовлення та подальшої контрабанди цієї речовини під виглядом листя стевії, натурального підсолоджувача, в інші індійські штати.

У заяві поліції штату йдеться, що виконавчих директорів Amazon India було названо обвинуваченими відповідно до Закону про наркотичні засоби та психотропні речовини через відмінності у відповідях у документах, наданих компанією у відповідь на питання поліції, та факти, виявлені в ході допитів.

Поліція не повідомила, скільком керівникам пред'явлено звинувачення.

За оцінками поліції, яка раніше викликала та допитувала керівників Amazon у цій справі, було встановлено, що через Amazon було продано близько 1 000 кг марихуани на суму близько 148 000 доларів США.

У заяві Amazon говориться, що компанія не допускає розміщення та продаж заборонених законом продуктів, додавши, що вона вживає суворих заходів щодо продавців у разі будь-якого порушення.

"Нам повідомили про це, і зараз ми проводимо розслідування", — заявили в Amazon з приводу передбачуваної контрабанди марихуани.

В останні роки індійська влада активізувала свої зусилля щодо боротьби з незаконними наркотиками. З минулого року багато відомих індійських акторів і телеведучих перебувають під пильною увагою співробітників наркоконтролю.

Джерело: The Epoch Times