Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Німеччина виділяє Південній Африці близько 700 мільйонів євро на поступову відмову від вугілля

Субота, 6 листопада 2021 року

Ангела Меркель у Глазго 1 листопада 2021 року. (Фото: Guido Bergmann/Bundesregierung via Getty Images)

Разом з іншими партнерами Німеччина надає підтримку Південній Африці у поступовій відмові від вугілля та переході на відновлювані джерела енергії. Як оголосило у вівторок Федеральне міністерство охорони навколишнього середовища, уряд Німеччини виділить майже 700 мільйонів євро протягом наступних п'яти років.

Про партнерство було оголошено на Всесвітній конференції із захисту клімату у Глазго спільно з Великобританією, США, Францією та ЄС.

Як далі заявило Федеральне міністерство охорони навколишнього середовища, протягом наступних п'яти років на підтримку Південної Африки в її енергетичному переході виділиться загалом 8,5 мільярда доларів США (7,3 мільярда євро). Відповідно, основна частина фінансування здійснюватиметься у формі кредитів.

В цей час Південна Африка виробляє майже 90 відсотків електроенергії з вугілля. Партнерство покликане підтримати впровадження відновлюваних джерел енергії та створення нових робочих місць.

Також необхідна допомога, особливо для більш ніж 90 000 працівників шахт, а також для професійного навчання молоді, професійних можливостей для жінок та малих та середніх підприємств. Німеччина також хоче надати підтримку південноафриканським гірничодобувним регіонам у реабілітації копалень.

Прийнято декларацію про захист лісів до 2030 року

На Конференції ООН із захисту клімату COP26 понад сто глав держав та урядів взяли на себе зобов'язання активізувати дії щодо боротьби з вирубкою лісу. На зустрічі у Глазго у вівторок було прийнято декларацію про захист лісів, повідомили британські організатори. Згідно з декларацією, вирубування лісів має бути припинено до 2030 року.

Йохен Фласбарт, державний секретар Німеччини з питань навколишнього середовища, підкреслив, що одних грошей для захисту лісів недостатньо: "Вам також потрібна свідома співпраця країн, які охороняють ці ліси. У цьому відношенні той факт, що Бразилія також приєдналася до угоди, дає деяку" надію".

За словами британського уряду, декларацію підтримали понад сто глав держав та урядів, у чиїх країнах у сукупності перебуває понад 85 відсотків світових лісів, включаючи бореальні ліси Канади, тропічні ліси Амазонки у Бразилії та тропічні ліси у басейні річки Конго.

Фінансові зобов'язання за проєктом становлять майже 20 мільярдів доларів (17 мільярдів євро) із державних та приватних фондів.

"Зміна клімату та біорізноманіття - дві сторони однієї медалі", — заявив прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон. Президент США Джо Байден також наголосив, що ліси є "незамінною частиною досягнення наших кліматичних цілей".

Уряд Великобританії схарактеризував цей проєкт як "безпрецедентний". Однак у 2014 році учасники наради ООН із захисту клімату в Нью-Йорку вже оголосили про те, що до 2020 року вони мають удвічі знизити рівень вирубку лісів, а до 2030 року — припинити вирубку лісів.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...