Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Мережа АЗС UPG – якість у всьому

Четвер, 18 листопада 2021 року

Бути водієм – це не лише про щоденні поїздки та нескінченні подорожі. Це також про смачну гарячу каву, можливість смачно пообідати та купити щось корисне в дорогу. Саме тому сьогоднішнім АЗК потрібно бути більше, ніж місцем для наповнення баку авто. Наприклад, мережа якісного пального UPG із відкриттям кожної нової автозаправної станції покращує сервіс та проводить приємні акції для клієнтів. Сьогодні UPG має понад 74 АЗК у 18 областях України та робить все можливе, щоб кожен бажаючий міг скористатися їх сервісом у будь-якій точці країни.

Мережа АЗС UPG

Протягом останніх декількох років стандарти та вимоги до мережевих АЗС значно зросли: тепер звертають увагу не лише на якість та різноманітність асортименту палива, але і на рівень клієнтського сервісу, можливість втамувати голод та спрагу, а також придбати в поїздку товари на будь-який смак, чи то омивач для скла, чи іграшки для наймолодшого мандрівника.

Мережа АЗС UPG

АЗС UPG завжди у тренді

Найновіші АЗК від мережі якісного пального UPG враховують останні тренди, і тому містять:

 • Велику (від 8 до 20) кількість заправних колонок, щоб уникати черги
 • Власний магазин, що функціонує за принципом duty free
 • Унікальний ресторан спеціального формату Vivo Cafe, у якому подають не лише швидко приготовлену їжу, але і авторські страви від шефа
 • Простору парковку (від 10 до 15 автомобілів)
 • Місця для людей з інвалідністю
 • Зарядну станцію для електрокарів
 • Облаштовану зелену зону довкола самого комплексу
 • Нову яскраву та легковпізнавану айдентику бренду, що містить зелений, білий та чорний кольори

Крім того, залишається незмінно високою на всіх заправках мережі UPG якість пального, яке постачається напряму з заводу та не містить жодних присадок чи домішок.

Новою традицією мережі UPG стало проведення святкових акцій серед клієнтів їх нових АЗК. Так, до кожного відкриття заправок учасники бонусної програми UPGgood матимуть особливі привілеї, а саме – при купівлі 2 літрів пального нараховуватимуться додаткові бонуси на наступну заправку. Розмір бонусів залежить від виду пального. А перші 1100 щасливчиків, які заправляться на новій АЗС, гарантовано отримають смачні (чізбургер чи каву) та корисні (омивач скла або фірмовий освіжувач від UPG) подарунки.

Особливу увагу привернула нещодавня національна акція «UPG заправляє на Мальдіви», що тривала понад 2 місяці, протягом яких свою вдачу спробували близько 300 тисяч клієнтів UPG. Участь у акції могли брати власники бонусної картки мережі, а умови були вкрай простими: потрібно було заправлятися від 25 літрів на будь-якій із заправок мережі. Призовий фонд був різноманітним:

 • 50 конструкторів LEGO
 • 30 Sony Playstation 5 покоління
 • 20 сертифікатів на подорож номіналом у 20 000 грн
 • Та головний приз – сертифікат номіналом у 200 000 грн на подорож на Мальдіви

Мережа якісного пального UPG є однією з найактивніших в Україні у сфері залучення до КСВ та благодійних проєктів, а також у розбудові бонусної програми лояльності для постійних клієнтів. Окрім акцій, що присвячені важливим подіям в історії UPG, компанія надає регулярні приємні сюрпризи учасникам програми UPGgood.

Comments   

загрузка...