Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Зуб тиранозавра та 1028 діамантів: нова колекція iPhone 13 Pro від Caviar

Субота, 13 листопада 2021 року

Відомий своїм вражаючим виробництвом гаджетів та аксесуарів із рідкісними матеріалами бренд Caviar приготував дещо неймовірне. Цього разу компанія з російським походженням вирішила порадувати поціновувачів iPhone 13 Pro і, за сумісністю, любителів динозаврів! Яскравий імітований чохол 13 про з часткою зуба справжнього ящера мало кого залишить байдужим.

Докладніше про нову лімітовану колекцію

Повністю золотий корпус на iPad mini не став останньою розробкою Caviar. При вартості в 5,49 млн рублів він мав величезну популярність. Саме тому фахівці вирішили створити кілька нових версій iPhone 13 Pro. Лімітована колекція від преміального бренду представлена трійкою інноваційних пропозицій. Вона має назву Tera й унікальна наявністю моделей із зубом реального тиранозавра!

Перша версія гаджета, оснащеного накопичувачем на 1 ТБ – це так звана Tirannophone. Корпус новинки декорований фрагментом зуба стародавнього ящера. Варто відзначити, що вбудована частка зуба є абсолютно справжньою! Немає сумнівів у тому, що володар зуба ходив нашою планетою цілих 80 000 000 років тому.

Покупцям доступно лише 7 екземплярів такого смартфона. Кожен з них має об'ємну імітацію голови монстра та інкрустований натуральним янтарним оком чарівного жовтого кольору. Крім того, сам корпус прикрашений позолоченими вставками зі стилізацією під блискавку. Вартість такого задоволення становить 180 650грн.

Друга модель носить назву Teradiamond і є найдорожчою в лінійці. Усе тому, що на корпусі розмістили цілих 128 рубінів та 1028 діамантів! Матеріалом для тильної панелі пристрою став загартований титан, що має оздоблення золотом у 18 карат. Тисяча найчистіших білих каменів складають елегантний контраст сотні яскраво-червоних рубінів.

Примітно, що назва з приставкою Tera служить своєрідною аналогією з жахливо великим обсягом даних. Кількість таких екземплярів iPhone 13 Pro становить 18. Придбати їх можна за 1 082 555грн.

Monsterphone – це заключний представник колекції. Його корпус утворений загартованим титаном, посиленим за допомогою PVD-покриття та червоних вставок з удароміцного композитного матеріалу. За аналогією з іншими моделями з колекції, обсяг пам'яті пристрою дорівнює 1 ТБ.

Інтригуючі розробники Caviar пропонують користувачам самостійно додумати, яка ж істота могла залишити такий потужний слід на корпусі iPhone 13 Pro! Тираж смартфонів включає 99 екземплярів. Ціна таких пристроїв дорівнює 161 871грн.

Comments   

загрузка...