ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Рекордні 111 контейнеровозів плавають біля найжвавіших портів Каліфорнії, попри цілодобовий графік Байдена та штрафи, що їм загрожують (ВІДЕО)

Велика Епоха
Вантажі чекають на розвантаження з суден у порту Лонг-Біч, Каліфорнія, 27 жовтня 2021 р. (John Fredricks/The Epoch Times)

Згідно з останніми даними, відставання контейнеровозів у портах на узбережжі Південної Каліфорнії досягло рекордного рівня, попри те, що минулого місяця адміністрація Байдена виступила за цілодобовий рух товарів.

За даними Морської біржі, опублікованими у вівторок, збої в ланцюжку постачання не подають ознак послаблення: в цей час в портах Лос-Анджелеса і Лонг-Біч в очікуванні перебувають 111 контейнеровозів.

Це більше, ніж попередній рекорд у 108 контейнеровозів, зареєстрований 21 жовтня, вперше повідомив Business Insider.

Ці показники продовжують залишатися на рекордно високому рівні, попри зусилля президента Джо Байдена, зроблені в жовтні з метою пом'якшити дефіцит постачань та перебої в роботі перед Різдвом, підштовхнувши порти Каліфорнії до переходу на цілодобову роботу.

Тим часом порти Лос-Анджелеса та Лонг-Біч у Каліфорнії заявили, що з цього місяця вони штрафуватимуть океанських перевізників за контейнери, які затримуються у портових терміналах.

За даними Reuters, до пандемії COVID-19 було незвичайним, коли більше одного контейнеровозу затримувалося у великому портовому комплексі, який обробляє понад половину всього імпорту США.

Минулого місяця прессекретар Білого дому Джен Псакі заявила, що, попри суперечливі дані, спостерігається "серйозний прогрес" усунення збоїв у ланцюзі постачань у двох великих портах.

"Ми збираємося продовжувати оцінювати кроки, які необхідно зробити, щоб перейти до цілодобового глобального ланцюга постачання", — сказала Псакі журналістам у той час, додавши, що Білий дім продовжуватиме домагатися "прискорення переміщення товарів" країною.

Псакі знову повторила заяву інших чиновників адміністрації Байдена про те, що "таке великий трафік у багатьох портах відбувається через те, що люди замовляють більше товарів по всій країні", стверджуючи, що це явище частково пов'язане з економікою.

Проте прессекретар не торкнулася у своїй заяві про сплески панічних покупок та панічних замовлень як із боку роздрібних торговців, так і з боку покупців, які можуть сприяти зростанню попиту на товари.

В останні тижні деякі роздрібні торговці та аналітики попереджали американців про те, що вони не встигнуть купити різдвяні товари або їх товари не будуть доставлені вчасно.

"Ці проблеми проходять через весь ланцюжок, від корабля до полиці", - сказав Піт Баттіджіг, міністр транспорту, в інтерв'ю ABC7 минулого місяця. "Ось чому ми працюємо не лише з портами. На іншому кінці ланцюжка постачання знаходяться водії вантажівок, залізничні компанії, оператори, а також роздрібні компанії".

Джерело: The Epoch Times