ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Рейтинг Байдена знизився до мінімуму. Його підтримують лише 38% американців (ВІДЕО)

Велика Епоха
Рейтинг Байдена знизився до мінімуму. Його підтримують лише 38% американців (ВІДЕО)

Минулої суботи 5-й окружний апеляційний суд США ухвалив рішення про тимчасове призупинення дії мандата адміністрації Байдена на вакцинацію. Це правило мало поширюватися на 84 мільйони працівників 1,9 мільйона приватних компаній.

Білий дім відстоював свою позицію у понеділок.

Відео німецькою:

"Ми впевнені у правовій позиції з цього питання. Міністерство праці має право забезпечити безпеку на робочому місці". — Карін Жан-П'єр, головний заступник речника Білого дому.

Позов був поданий кількома компаніями та приватними особами, а також кількома штатами, включаючи Техас, Юту та Міссісіпі. Мета — скасувати вимогу, згідно з якою з 4 січня працівники компаній із кількістю співробітників понад 100 осіб мають проходити повну вакцинацію або щотижня тестуватися.

На думку позивачів, вимоги OSHA (Управління з охорони праці та здоров'я) перевищують свої повноваження.

В ухвалі суду також йдеться про наявність серйозних юридичних та конституційних проблем з мандатом.

"По-перше, COVID-19 — це погано; по-друге, вакцини — це добре. Я нічого не говорю проти цього. Річ у тому, згідно зі статутом OSHA вона не може нав'язувати це людям". — Даг Баджер, старший науковий співробітник Heritage Foundation.

Адвокат із цивільних прав Брук Голдштейн сказала, що головне питання полягає в тому, чи мандат є конституційним.

"На мою думку, виконавча влада заходить тут надто далеко, використовуючи мандат OSHA для виправдання своїх дій". — Брук Голдштейн, адвокат із цивільних прав.

На її думку, вимога вакцинації порушує основні права людей.

"Уряд не має права змушувати громадян робити щеплення під загрозою втрати роботи". — Брук Голдштейн, адвокат із цивільних прав.

На сьогодні 27 штатів подали судові позови із вимогою зупинити примусову вакцинацію для приватних компаній. Для них це незаконний, неконституційний захід.

Рейтинг схвалення президента Байдена нині перебуває на новому низькому рівні — 38 відсотків. Це випливає з нового опитування, проведеного USA Today та Suffolk University. Минулого тижня тисячі зареєстрованих виборців було поставлено питання про те, чим вони хотіли б, щоб Байден займався наступного року. Найпопулярнішою відповіддю була: "Покинув пост".

В опитуванні USA TODAY та Suffolk University 59% респондентів заявили, що не задоволені роботою Байдена на посаді президента. 37,8% оцінили його роботу позитивно. 46% сказали, що Байден впорався з роботою на посту президента гірше, ніж вони очікували. До них увійшли 16% виборців Байдена.

Схоже, що демократи мають погану руку на проміжних виборах 2022 року. 46% респондентів кажуть, що якби проміжні вибори були сьогодні, вони проголосували б за свого республіканського кандидата в Конгрес, 38% — за демократів.

Що стосується самого Байдена, то 39% тих, хто проголосував за нього, сподіваються, що він не знову балотуватиметься у 2024 році. 50%, що це зробить.

Колишній президент Трамп впорався із цим питанням краще. 26% тих, хто проголосував за нього, сподіваються, що він не балотуватиметься знову. 65% сподіваються, що він зробить це знову.

66% респондентів заявили, що політика уряду перебуває на невірному шляху. Лише 20% вважають, що країна рухається у правильному напрямку.

Джерело: The Epoch Times