ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Європейський парламент хоче створити фонд для виплати компенсації жертвам "вакцини від COVID-19" (ВІДЕО)

Велика Епоха
Європейський парламент хоче створити фонд для виплати компенсації жертвам "вакцини від COVID-19" (ВІДЕО)

Чи повинен Європейський Союз створити фонд для компенсації жертвам від коронавірусної вакцини? Пропозиція про ухвалення резолюції з цього питання вже подана на розгляд.

Французький депутат Європарламенту Віржині Жорон, член "Групи ідентичності та демократії" у Парламенті ЄС, 23 вересня внесла пропозицію про ухвалення резолюції відповідно до правила 143 Регламенту Європейського парламенту про створення європейського фонду для виплати компенсацій жертвам "вакцини COVID-19".

У свою пропозицію Жорон включила всі вакцини, дозволені в Європейському Союзі, як генетичні мРНК-вакцини від Pfizer/Biontech (Comirnaty) та Moderna (Spikevax), так і векторні вакцини від AstraZeneca (Vaxzevria) та від Johnson & Johnson (COVID-19 вакцина Janssen).

Пропозиція про резолюцію, яка ще не винесена на голосування у Європейському парламенті, закликає Європейську комісію створити "фонд для виплати компенсацій жертвам вакцин COVID-19". Парламент ЄС — після схвалення пропозиції — має доручити голові парламенту "направити цю резолюцію до Комісії та держав-членів".

Крім того, критику зазнало те, що Європейська комісія вела переговори про укладення контрактів на закупівлю з фармацевтичними компаніями, не виявляючи жодного інтересу до відповідальності виробників ліків. Мало того, уряд ЄС ще більше звинувачує у тому, що члени Європарламенту навіть не мали доступу до контрактів під час переговорів.

Можливі побічні ефекти вакцини зі смертельними наслідками

У резолюції йдеться, що Європейське агентство з лікарських засобів зареєструвало близько мільйона випадків можливих побічних ефектів вакцин COVID-19. Депутат Європарламенту Віржині Жорон перерахувала таку кількість випадків:

  • 435 779 випадків з вакциною компанії Pfizer/BioNTech,
  • 373 285 випадків з вакциною компанії "AstraZeneca",
  • 117 243 випадки з вакциною Moderna,
  • 27694 випадки з вакциною Janssen [1].

Посилання на законопроект Європейського парламенту: https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/B-9-2021-0475_DE.html

Далі було зазначено, що "ці побічні ефекти іноді були серйозними" і що, наприклад, близько 75 000 людей, як кажуть, "страждали від серйозних неврологічних побічних ефектів" після приймання вакцини Pfizer.

Також говорять про більш ніж 5 000 смертей по всьому ЄС через побічні ефекти вакцин, причому більшість із них, як кажуть, пов'язана з вакциною Pfizer (4 198 смертей). У 1053 випадках смертельні побічні ефекти були викликані вакциною AstraZeneca, а в 392 випадках препаратом Moderna. 138 людей померли після вакцинації вакциною Janssen, згідно із заявою.

На наступному етапі пропозиція про ухвалення резолюції буде поставлена ​​на голосування в парламенті, і якщо її буде ухвалено більшістю голосів, то стане резолюцією. Цією резолюцією парламент займає позицію щодо інститутів ЄС та держав-членів у формі прохання зробити щось, у цьому випадку створити фонд для жертв.

Однак резолюція також має лише прохальний характер і не є юридично обов'язковою інструкцією для керівництва ЄС.


Джерело: The Epoch Times