П'ятниця, Гру 3, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Адміністрація Байдена не зупиняє нелегальну міграцію, а навпаки — запрошує: заявив Генеральний Прокурор Техасу

Четвер, 25 листопада 2021 року

Мігранти в Мапастепеці в мексиканському штаті Чьяпас на шляху до США (ISAAC GUZMAN/AFP via Getty Images)

Техас подав до суду на адміністрацію Байдена через недотримання федеральних імміграційних законів. Раніше було сім позовів, які Техас виграв, але уряд не змінює своєї політики. У 2021 році до США в'їхало близько 2 мільйонів нелегальних іммігрантів.

Генеральний прокурор Техасу Кен Пакстон звинуватив уряд президента США Джо Байдена у недотриманні федеральних законів та "запрошенні" нелегальних іммігрантів до країни — тепер це восьмий позов Техасу.

Приводом для нових звинувачень став караван мігрантів із майже 3000 гаїтян і вихідців із Центральної Америки, який наприкінці минулого тижня покинув Мексику та попрямував до південного кордону США.

В інтерв'ю Fox News Live, Пакстон описав ситуацію як свого роду "дежа вю". Адміністрація Байдена не зупиняє нелегальну імміграцію, каже Пакстон, "навпаки, вона її запрошує".

Пакстон описує, що прикордонний патруль розчарований, "бо їм доводиться займатися логістикою та мати справу з цими сім'ями".

Офіцери ризикують життям на кордоні. Проте їм не дозволено мати необхідних ресурсів, критикує генеральний прокурор.

Картелі допомагають іммігрантам

Fox News Live  https://video.foxnews.com/v/6283105818001#sp=show-clips знаходиться на місці в Ла-Хойї, штат Техас, з камерами та безпілотниками, щоб повідомити про ситуацію з іммігрантами. Вони розповідають, що серед іммігрантів є не лише жителі Центральної Америки чи Гаїті, а й сім'ї та молоді люди з Албанії, Румунії, Шрі-Ланки, Китаю чи Західної Африки.

Здебільшого мігранти поділяються на дві категорії: сім'ї, які здаються владі, та так звані "бігуни".

Останні — це переважно молоді люди з великим кримінальним минулим. Вони намагаються обійти прикордонний контроль та скористатися відсутністю чиновників, які зайняті оформленням документів для сімей іммігрантів.

"Репортер Fox Білл Мелугін підтверджує, що на місці немає прикордонників. Це можна побачити щоранку. Зазвичай прикордонники мають бути всюди, але оскільки їм доводиться постійно мати справу з такою кількістю сімей, які перетинають кордон, вони не можуть бути на місці", — говорить Мелугін.

За словами репортера, час прибуття сімей також не випадковий. Картелі спеціально відправляли сім'ї на кордон у певний час, щоби чиновники відволікалися на паперову роботу. При цьому "бігуни" можуть безперешкодно в'їжджати до штатів.

Два мільйони нелегальних іммігрантів

Згідно зі статистикою Служби митного та прикордонного контролю, у 2021 фінансовому році було затримано майже 1,6 мільйона нелегальних іммігрантів. З урахуванням мігрантів, які залишаються на кордоні, загальна кількість мігрантів становить близько двох мільйонів.

Для генерального прокурора Пакстона очевидно, що нинішня адміністрація США не хоче зупиняти імміграцію. З цією метою в січні президент Байден призупинив депортацію, зупинив будівництво прикордонної стіни, змінив пріоритети в роботі імміграційної та митної служб і скасував заборону на в'їзд із країн, що піддаються тероризму.

Генеральний прокурор Техасу Кен Пакстон на пресконференції перед Верховним судом США 1 листопада 2021 року. (Drew Angerer/Getty Images)

За словами Пакстона, участь картелів у нелегальній імміграції дуже велика. Картелі стягували гроші практично з кожного, хто перетинав кордон. "Ви не зможете перетнути кордон, не заплативши картелям у середньому 8 000 доларів США", — вважає прикордонний патруль.

"І адміністрація Байдена знає про це. Це допомога і підбурювання картелям не лише у перевезенні наркотиків, а й у перевезенні людей", — звинувачує Пакстон.

Він вимагає, щоб уряд не тільки виконував закони, прийняті Конгресом, але й обмежував імміграцію та депортував злочинців.

Тому що це стосується не лише прикордонних держав, а й усіх, "бо цих людей таємно перевозять у нічний час літаками та автобусами".

Він також зазначає, що деякі іммігранти хворі або інфіковані коронавірусом. За його словами, деякі з них є наркоторговцями чи потенційними злочинцями, а серед мігрантів можуть бути навіть терористи. "Ми не знаємо... Ми не в змозі стежити за ними", — сказав він.

У четвер Байден зустрічається з президентом Мексики Андресом Мануелем Лопесом Обрадором, щоб обговорити низку питань, включаючи міграцію.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...