Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вчителі Каліфорнії вербують дітей до ЛГБТ клубів

Субота, 27 листопада 2021 року

Учень іде кампусом каліфорнійської школи, фото від 23 березня 2016 року. (Frederic J. Brown/AFP via Getty Images)

Як з'ясувалося з оприлюдненого аудіозапису, отриманого від джерела, який був присутній на конференції Каліфорнійської асоціації вчителів, що відбулася наприкінці жовтня, вчителі відверто висміюють батьків, стурбованих пропагандою гомосексуалізму та трансгендерності.

До редакції The Epoch Times потрапив запис того, як дві вчительки сьомого класу середньої школи Салінасе, штат Каліфорнія, Келлі Баракі та Лорі Кальдейра розповідають іншим вчителям про те, як вербувати учнів у шкільні клуби ЛГБТ (ЛГБТК).

Інформатор, який надав аудіозапис і був присутнім на цій конференції профспілки вчителів, представився під псевдонімом Ребекка Мерфі.

Мерфі розповіла The Epoch Times, що вчителі висміювали батьків за їхнє занепокоєння і стверджували, що вони найкраще за батьків знають, що краще для їхніх дітей. "Було жахливо слухати, як не тільки один учитель, а всі вчителі на цих семінарах підіймають насміх батьків", — сказала Мерфі.

Конференція Каліфорнійської асоціації вчителів під назвою "ЛГБТК+ За межами бінарного. Ідентичність та уявні можливості" проходила з 29 по 31 жовтня цього року.

Каліфорнійська асоціація вчителів проводила подібні тренінги підвищення кваліфікації на тему "Сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність", як мінімум, протягом останніх двох років. У плані заходу значилося питання: "Чи вистачить у вас сміливості створити середовище для дослідження питань сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та самовираження?"

Мерфі зазначила, що на конференції інструктували вчителів, як підривати авторитет батьків та шкільної адміністрації та приховувати від них діяльність, пов'язану з гендерною ідентичністю та сексуальною орієнтацією.

За словами Мерфі, вчителям пропонувалося заарештовувати батьків, які відмовляються називати свою дитину займенниками на її вибір, і звинувачувати їх у жорстокому поводженні з дітьми.

"Головною темою занять було те, як протягнути у навчальний план тему ЛГБТК+ таким чином, щоб не насторожити батьків", — повідомила Мерфі.

Кальдейра та Баракі вели семінар під назвою "Як ми просуваємо ЛГБТ у консервативних спільнотах" та розповіли про складнощі, з якими вони зіткнулися, приховуючи діяльність цих клубів від батьків.

В аудіоінструкції для вчителів, які очолюють ЛГБТ-клуби, рекомендується підтримувати атмосферу правдоподібного заперечення, щоб вони могли прикинутися дурниками, якщо їх допитуватимуть батьки.

Кальдейра, яка також є лідером ЛГБТ-клубу, сказала: "Ми не є офіційними, у нас немає реєстрів. Ми не хочемо вести облік, тому, що, якщо батьки будуть незадоволені відвідуванням дітьми наших клубів, ми зможемо їм відповісти: "Я не знаю… Можливо, вони приходили…". Ми не хочемо позбавляти дитину відвідування наших клубів, якщо її батьки незадоволені".

Ще Баракі та Кальдейра запропонували вчителям-активістам маскувати назви клубів ЛГБТ. Наприклад, Бараки назвала свій клуб "Клубом рівності", а пізніше перейменувала на "Будь собою".

Вчителі хвалилися, що шпигували за пошуками та активністю учнів у Google, а також підслуховували їхні розмови, щоб виявити та завербувати учнів шостого класу до ЛГБТ-клубів, списки членів яких ховаються від батьків.

Презентація захисту від булінгу

Кальдейра також розповідала про питання залякування, яке вона обговорювала з учнями та, що питання ЛГБТК були не єдиними темами, які вони обговорювали.

"Ми також обговорили релігійні відмінності, расу, культурне походження, бідність сімейного стану — все, що перераховано у довіднику з прав батьків".

Діти після повернення додому розповіли про теми уроків батькам, які й поскаржилися на зміст ЛГБТК. Тоді Баракі запропонувала іншу стратегію, щоб уникнути спротиву з боку батьків.

Баракі висміяла одну матір, яка поскаржилася, що не планувала проводити розмову про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність зі своєю дитиною середнього шкільного віку, але школа підштовхнула її до цього.

"Я співчуваю, що вам довелося зробити щось важке! Чесно кажучи, ваша 12-річна дитина напевно все це знала, вірно?" — сказала їй Баракі.

Коли директор радитиме батькам перевести дитину в іншу школу, більш відповідну переконанням батьків, — тоді це буде нашою перемогою!” — сказав Кальдейра.

Контроль над шкільними новинами

Кальдейра також розповіла, як вона контролює ранкові оголошення в школі.

"Це ще одна стратегія, яку я можу вам порадити", — сказала вона. "Я контролюю щоденні повідомлення. Я добровільно зголосилася це робити, тому що тоді я можу контролювати подання інформації". Вперше цього року студентам було дозволено вставляти відвертий ЛГБТ-контент у наші слайди ранкових оголошень.

Далі вона похвалилася учнями, яких найняла для допомоги з оголошеннями.

"Троє з хлопців у команді, двоє з них — небінарні, а інша просто дуже рухлива в усіх відношеннях. Вона приголомшлива. Тож це справді хороша група", — сказала вона.

Кальдейра не раз наголошувала, що її не можна звільнити, і дякувала Каліфорнійській асоціації вчителів за те, що її взяли на роботу, а також за надання ресурсів та інструментів.

"Ви не можете звільнити мене за те, що я керую ЛГБТ", — сказала вона. "Ви можете злитися, але ви не можете звільнити мене за це!"

"Каліфорнійська асоціація вчителів ясно дала зрозуміти, що вони віддані правам людини та рівності", — додала вона.

Реакція школи

Після того, як інформацію про витік аудіозапису було оприлюднено,

дирекція школи опублікувала інформаційний лист, у якому говорилося:

"Діяльність клубу "Будь собою" припинена.

Студентські клуби мають представляти плани всіх заходів та матеріали, перш ніж їм буде дозволено проводити зустрічі.

Вестимуться журнали реєстрації учнів, а батькам/опікунам надсилатимуться додому дозвільні листи до проведення зборів клубу.

Всі повідомлення, що передаються в ранкових оголошеннях, будуть контролюватись і поширюватися директором школи.

Вчителям заборонено стежити за онлайн-активністю учнів у будь-яких неакадемічних цілях.

Школа дотримуватиметься затверджених штатом стандартів та навчальних планів під час проведення всіх презентацій, що стосуються чутливих тем, таких як сексуальність, а матеріали будь-якої чутливої тематики будуть обговорюватися з батьками/опікунами до того, як їх покажуть учням”, — йшлося у листі.

Президент ради директорів школи, члени шкільної ради, Келлі Баракі та Лорі Кальдейра нічого не відповіли на запит Epoch Times про витік аудіозапису.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...