ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Професора, який захищав права педофілів, звільнили з університету США

Велика Епоха
Університет Олд Домініон у Норфолку, штат Вірджинія, 12 березня 2020 року. (Stephen M. Katz/The Virginian-Pilot via AP)

Професор коледжу у Вірджинії оголосив про плани піти у відставку після того, як захищав педофілів.

Еллін Волкер, професор Університету Олд Домініон (ODU), написав книгу, в якій назвав педофілів "малолітніми привабливими людьми" і докладно описав їхнє "прагнення до гідності".

Уолкер, який ідентифікує себе як представник небінарної орієнтації, заявив на початку цього місяця Фонду Протасія, що існує "безліч помилок про потяг до неповнолітніх", і стверджує, що потяг до дітей не є аморальним, за умови, що люди не роблять сексуального насильства над ними. Професор також сказав, що термін "люди, які зазнають потягу до неповнолітніх" є "менш тавруючим терміном", ніж педофіли.

Висловлювання Волкера викликали широку критику, але університет спочатку вирішив захистити професора.

"Академічна спільнота відіграє важливу роль у пошуках знань. Життєво важливою частиною цього є готовність розглядати наукові та інші емпіричні дані, які можуть включати спірні питання і точки зору", — заявили в університеті 13 листопада.

Однак після посилення тиску, університет минулого тижня відправив професора у відпустку.

"Я хочу рішуче заявити, що сексуальне насильство над дітьми є морально неправильним і йому немає місця в нашому суспільстві", — сказав тоді президент ODU Браян Хемфілл у своїй заяві. "Це складний час для нашого університету, але я впевнений, що ми зберемося разом і рухатимемося вперед як сім'я".

У новій заяві від 24 листопада йдеться, що Волкер вирішив піти у відставку, коли контракт професора закінчиться у травні 2022 року.

Волкер залишиться у відпустці до цього часу, згідно з заявою університету.

"Ми дійшли висновку, що такий результат — найкращий спосіб рухатися далі", — сказав Хемфілл.

У заяві, опублікованій школою, Волкер сказав, що робота про педофілів спрямована на запобігання сексуальному насильству над дітьми, і стверджував, що вона була спотворена сторонніми особами.

"Це дослідження було неправильно схарактеризоване деякими в ЗМІ та в Інтернеті, частково на підставі моєї трансідентичності. У результаті на мою адресу та на адресу спільноти кампуса загалом пролунали численні загрози", — сказав Волкер.

Студенти заявили ЗМІ, що їх було шоковано тим, що описано як співчуття педофілам.

"Я спантеличений і розчарований тим, що людині з такими переконаннями взагалі дозволили б працювати в нашому кампусі, де часто спілкуються діти", — сказав Грант Ріммер, студент молодших курсів, в інтерв'ю Daily Mail.

"Нормально проводити дослідження, нормально дізнаватися про цю інформацію. Не нормально співчувати і створювати термін, щоб покрити педофілію", — сказав студент Гені П'ятовскі в інтерв'ю WAVY.

За матеріалами The Epoch Times USA