Середа, Січ 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Італія: прем'єр-міністр заборонив Китаю викупити італійську компанію

Субота, 27 листопада 2021 року

Прем'єр-міністр Італії Маріо Драґі після виступу на пресконференції після закінчення саміту G20 у Римі, Італія, 31 жовтня 2021 р. (Yara Nardi/Reuters)

Прем'єр-міністр Італії Маріо Драґі наклав вето на пропозицію Китаю викупити італійську компанію. Це вже третя спроба з моменту вступу Драґі на посаду у лютому. Про це йдеться в гонконзькій заяві компанії Zhejiang Jingsheng Mechanical & Electrical Co Ltd., якій заборонили поглинути італійську компанію.

Zhejiang Jingsheng Mechanical & Electrical Co., Ltd. — китайська компанія, яка займається вирощуванням кристалів, дослідженнями, розробкою та виробництвом інтелектуального обладнання, а також виробництвом матеріалу для кристалів сапфіру.

Уряд Італії був стурбований тим, що поглинання італійського виробника обладнання для трафаретного друку може мати наслідки для сектора напівпровідників.

Італія залишає за собою право блокувати поглинання компаній у стратегічних галузях економіки іноземними державами.

З моменту введення закону у 2012 році Рим уже п'ять разів перешкоджав іноземним претендентам на купівлю італійських компаній. Чотири з них були китайськими учасниками торгів.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH

Comments   

загрузка...