Середа, Січ 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Кулеба попередив Росію, що «новий напад на Україну коштуватиме надто дорого»

Субота, 27 листопада 2021 року

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час інтерв'ю у Києві, Україна, 17 червня 2021 року. (Gleb Garanich/Reuters)

Міністр закордонних справ України в четвер попередив Росію, що напад на його країну спричинить «політичні, економічні та людські втрати» і занадто дорого коштуватиме.

Росія збільшує сили біля кордону з Україною. У зв'язку з цим Київ, Вашингтон і НАТО висловили стурбованість щодо можливого нападу Росії. Кремль відкинув це припущення як хибне.

"Ми не намагаємося вгадати, що в голові [президента Росії Володимира] Путіна", — заявив на телебрифінгу міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«Ми працюємо над тим, щоб дати йому ясне розуміння — новий напад на Україну коштуватиме надто дорого, тому краще цього не робити».

Кулеба сказав, що головна мета Києва — утримати Росію від «подальших агресивних дій».

"Для цього Москва має чітко розуміти, які політичні, економічні та людські втрати вона зазнає у разі нового етапу агресії", — пояснив Кулеба.

У вихідні глава військової розвідки України повідомив виданню Military Times, що Росія зосередила понад 92 тисячі військовослужбовців біля кордонів з Україною і готується до нападу до кінця січня або початку лютого.

Оцінка дана українськими військовими того, як розгортатиметься потенційний напад з боку Росії. (Надано українськими військовими Military Times)

Україна на початку цього року отримала велику партію американських боєприпасів та ракет Javelin, що викликало критику з боку Москви.

У вівторок українські ВМС отримали два переобладнані колишні патрульні катери берегової охорони США в рамках пакету допомоги Україні на суму $2,5 млрд. Кулеба сказав, що Україна може отримати ще одне таке судно.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...