Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Лос-Анджелесі 13-річному хлопцю зробили щеплення в обмін на піцу без відома батьків

Понеділок, 13 грудня 2021 року

Мітинг батьків та учнів на знак протесту проти обов'язкової вакцинації для школярів перед будівлею Об'єднаного шкільного округу Боніта в Сан-Дімасі, Каліфорнія, 18 жовтня 2021 року. (Linda Jiang/The Epoch Times)

Марібель Дуарте – мама 13-річного школяра з Лос-Анджелесу стверджує, що її синові зробили щеплення у школі без її згоди та в обмін на піцу.

Дуарте, яка сама щеплена, каже, що не хотіла, щоб її синові робили щеплення через проблеми зі здоров'ям, такі як астма та алергія.

З'ясувалося, що її синові сказали не обговорювати подію. Жінка, яка зробила йому укол і підписала папір, сказала моєму синові: "Будь ласка, нічого не кажи. Я не хочу потрапити в біду".

"Мені було боляче знати, що йому зробили укол без мого дозволу, без мого відома та без підписання будь-яких паперів на укол", — сказала Дуарте.

Адміністратор школи сказав для NBC, що ці звинувачення не відповідають дійсності й що "найчастіше батьки брешуть із приводу вакцинації".

Об'єднаний шкільний округ Лос-Анджелеса не став коментувати це питання, пославшись на міркування конфіденційності, але було підтверджено, що призи використовуються як стимул для заохочення вакцинації учнів.

Каліфорнія була першою і залишається єдиним штатом, який зобов'язав вакцинацію для очного навчання школярів.

Штат оголосив, що ця вимога поширюватиметься на 7-12 класи з 1 липня 2022 року, але закликав місцеві органи влади запровадити цей розпорядження раніше, ніж це буде зроблено в масштабах штату.

Політика шкільного округу Лос-Анджелеса полягає в тому, що всі учні мають бути повністю щеплені до 10 січня. В результаті, було подано численні судові позови на цей мандат на тій підставі, що шкільний округ не має юридичних повноважень для його запровадження.

"Закон ясний і на нашому боці. Об'єднаний шкільний округ Лос-Анджелеса не є належним урядовим агентством, щоб додавати будь-яку нову вакцину, як умову для очного навчання в Каліфорнії", — заявила адвокат Джесіка Барсотті, яка представляє позивачів.

Обґрунтовуючи введення шкільного мандату в жовтні, Каліфорнійська влада заявила: "Завдяки сміливим заходам штату в галузі охорони здоров'я, Каліфорнія продовжує утримувати найнижчий рівень захворюваності у всій країні."

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...