ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Австралійця посадили у в'язницю після полювання на диких тварин, які охороняються (ФОТО)

Велика Епоха
Кенгуру на полі для гольфу в Канберрі на 28 жовтня 2019 року в Канберрі, Австралія. (Tracey Nearmy/Getty Images)

Австралійця засудили до 18 місяців тюремного ув'язнення та заборонили володіти собаками протягом 10 років після того, як він використав їх для вбивства та нанесення каліцтв диким тваринам у штаті Вікторія.

Чоловіка було засуджено та оштрафовано на 15 000 доларів у магістратському суді долини Латроб 10 грудня після того, як він зізнався у використанні трьох своїх мисливських собак породи мастиф для відстеження та вбивства 19 вомбатів.

Жінка наткнулася на молодого вомбата, який прогулюється доріжкою вулиці в передмісті Канберри. (Wikimedia Commons)

Вомбати в цей час є видом, що охороняється у Вікторії після рішення Департаменту навколишнього середовища, землі, водних ресурсів і планування штату скасувати Постанову Ради, яка дозволяла людям управляти звичайними вомбатами на їхніх землях у Вікторії. Нині заборонено турбувати чи знищувати вомбатів.

Чоловік також зізнався, що полював із собаками на сірих кенгуру, опосумів та оленів протягом 21 місяця з 2018 по 2020 рік.

Кенгуру біля міста Булігал на заході Нового Південного Уельсу. (Peter Parks/AFP via Getty Images)

Він також зізнався, що 12 разів незаконно застосував вогнепальну зброю проти оленів.

Вирок був винесений після чотиримісячного розслідування, проведеного регулятором охорони природи, під час якого було виявлено графічні відеосвідчення, зняті чоловіком, який підбурював своїх трьох собак до нападу та цькування тварин.

Чоловік полював на австралійських опосумів (Paul Kane/Getty Images)

Чоловік визнав себе винним за кількома пунктами звинувачення, включаючи 53 пункти звинувачення у жорстокому поводженні та злочинах, пов'язаних із полюванням, відповідно до Закону про дику природу 1975 року та Закону про запобігання жорстокому поводженню з тваринами 1986 року.

Він відбуватиме термін без права дострокового звільнення 15 місяців.

"Цей тривожний випадок має бути попередженням про те, що до будь-кого, хто вирішить жорстоко поводитися з дикою природою, застосовуються покарання", — заявила в понеділок головний регулятор з охорони природи Кейт Гавенс.

За матеріалами The Epoch Times USA