П'ятниця, Січ 28, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Велодоріжки звинувачують в тому, що Лондон став найбільш перевантаженим містом у світі

Четвер, 9 грудня 2021 року

Велосипедисти їдуть велосипедами дорогою The Mall, біля Букінгемського палацу в центрі Лондона 11 квітня 2020 року. (Фото Niklas Halle'n/AFP via Getty Images)

Згідно з новим аналізом, збільшення кількості велосипедних доріжок під час пандемії коронавірусу сприяло тому, що Лондон став найбільш перевантаженим містом у світі.

Постачальник інформації про дорожній рух Inrix повідомив інформаційному агентству PA, що виділені місця для велосипедистів стали однією з причин, через які столичні водії, застрягши в пробках, втратять у середньому 148 годин протягом усього 2021 року.

Це всього на один відсоток менше, ніж до пандемії коронавірусу, що набагато менше, ніж у багатьох інших великих містах світу.

Благодійна організація велосипедистів заявила, що звинувачувати нові велосипедні доріжки в тому, що вони викликають затори, це "неймовірне спрощення".

У 2020 році Лондон займав лише 16-е місце серед найбільш перевантажених міст.

Нові велодоріжки були встановлені у столиці минулого року після спалаху коронавірусу, щоб стимулювати активне пересування.

Деякі муніципалітети скасували ці схеми після активного опору автомобілістів, які стверджували, що велодоріжки створюють затори, але деякі зі шпальт залишаються на своїх місцях.

Операційний директор Inrix Пітер Ліс заявив, що встановлення велосипедних доріжок "негативно впливає на завантаженість доріг".

Він сказав: "Використання доріг залежить від попиту та пропозиції.

Якщо попит зростає, але дорожній простір ділиться з іншими видами транспорту, то для автомобілів залишається менша частина асфальту, що впливає на швидкість руху і, отже, на затори».

Але Дункан Доллімор, голова відділу кампаній благодійної організації Cycling UK, заперечив ці твердження.

Він сказав: "Неймовірно спрощено з боку Inrix припускати, що використання доріг залежить тільки від попиту та пропозиції, не враховуючи того, наскільки ефективно використовується дорожній простір.

"На мосту Blackfriars велодоріжки займають 20 відсотків дорожнього простору, але в піковий час ними переміщається 70 відсотків людей, при цьому велодоріжки по всьому Лондону дозволяють більш ефективно переміщати більше людей на меншому просторі".

Компанія Inrix зосереджена на асфальті, доступному для автомобілів, тоді як питання має полягати в тому, як нам краще використовувати та розподіляти цей простір, у процесі змінюючи поведінку водіїв та зменшуючи затори”.

"Автозалежність призводить до перевантаженості доріг. Будуючи більше велосипедних доріжок, Лондон відновлює баланс своїх доріг, пропонуючи безпечну, здорову та економічну альтернативу".

За словами Ліса, основною причиною різкого зростання Лондона в рейтингу пробок є його сильне економічне відновлення після пандемії у порівнянні з іншими світовими містами.

"Можна стверджувати, це добре, що затори існують, оскільки це показує, що відновлення економіки було особливо швидким, але зворотний бік цього означає, що затори повернулися", — сказав він.

Париж посів друге місце у глобальному рейтингу за найбільшою завантаженістю доріг (140 втрачених годин у 2021 році), за ним слідують Брюссель (134 втрачені години), Москва (108 втрачених годин) і Нью-Йорк (102 втрачені години).

Директор з управління мережею Transport for London (TfL) Глінн Бартон сказав: "Економіка Лондона розкрилася від коронавірусу раніше, ніж у багатьох зіставних містах по всьому світу, що ускладнює прямі порівняння".

"Цей звіт показує, що затори в Лондоні нижчі, ніж у 2019 році, а наші інвестиції в пішохідний та велосипедний транспорт зробили його безпечним та легким у виборі стійких способів пересування, але TfL має намір працювати з мером, роблячи все можливе, щоб Лондон став більшим зеленим і менш завантаженим містом.

Загалом у Великій Британії цього року водії проведуть у пробках у середньому 73 години.

Це на 36 годин більше, ніж у 2020 році, але на 42 години менше ніж до Ковіду 2019 року.

За оцінками Inrix, економічні збитки від того, що водії застрягнуть у пробках цього року, складе в середньому 595 фунтів стерлінгів на людину і коштуватиме Великобританії 8 млрд фунтів стерлінгів.

За даними компанії, поїздки у великі міські центри, як і раніше, відстають від нормального рівня, але в невеликих містах спостерігається "мінімальне скорочення поїздок", що підтримує рівень завантаженості доріг.

Це призвело до того, що Кембридж став другим за завантаженістю містом Великобританії, за ним йдуть Бристоль, Ексетер та Челтнем.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments