П'ятниця, Січ 28, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Австралійських підлітків врятували після нападу акули

Вівторок, 7 грудня 2021 року

Стокове зображення акули. (Gris379/Pixabay)

У понеділок увечері під час плавання на пляжі Оушен-Гроув, на південний захід від Мельбурна, на 15-річну дівчину та 16-річного хлопця напала акула.

За словами місцевих жителів, на мілководді дівчину вкусила рифова акула за гомілку.

Хлопець прийшов їй на допомогу і теж був укушений, коли намагався відбитися від акули.

Сім'я Хоббс, яка виявилася поруч, надала першу допомогу підліткам.

Спочатку сім'я подумала, що ці двоє просто грають, але вони почали кричати, що їх вкусила акула.

"Ми все ще перебували у стані недовіри, але ми просто вирушили на місце події", — сказав Хоббс в інтерв'ю Today Show.

Діана Хоббс, колишня медсестра травматології, сказала, що дівчинка отримала укус у гомілку, яку вдалося перев'язати джгутом, а також укус у руку, тоді як хлопчик був укушений за спину.

Пітер викликав швидку допомогу, тоді як два добровольці-рятувальники допомагали Діані та дітям надавати допомогу підліткам.

Діана сказала, що дівчинка-підліток зберігала спокій і добре реагувала на те, що відбувалося, а хлопчик зумів зберегти почуття гумору протягом усього випробування. "Я думаю, шок — дивовижна річ у таких ситуаціях", — сказала вона.

Вона також похвалила співробітників швидкої допомоги за швидке прибуття.

Коли її спитали, чи подобається сім'ї, що їх називають героями. Діана сказала: "Я не знаю, ми просто опинилися у потрібний час у потрібному місці, а потім просто використовуєте свої навички, щоб допомогти іншим".

Обох підлітків було доставлено до Університетської лікарні Джилонга у стабільному стані, а хлопця вже виписали.

Служба порятунку життя штату Вікторія повідомила, що рятувальники ретельно обстежили головний пляж Оушен Гроув у вівторок і не виявили слідів акули. Пляж був знову відкритий.

Згідно з австралійською базою даних про події з акулами, у 2021 році у Вікторії не було зареєстровано жодного неспровокованого нападу акул, тоді як у Новому Південному Уельсі (NSW) та Західній Австралії сталося шість нападів.

Comments