П'ятниця, Січ 28, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Федеральні міністри закликають канадців вжити заходів для відбиття атак програм-вимагачів

Середа, 8 грудня 2021 року

Клавіатура. (The Canadian Press/Jonathan Hayward)

Декілька федеральних міністрів закликають канадців зміцнити свої методи кібербезпеки, посилаючись на різке збільшення кількості атак з використанням програм-вимагачів.

У відкритому листі міністри закликають організації вжити новітні заходи безпеки, розробити план реагування та забезпечити хорошу підготовку співробітників інформаційних технологій для реагування на інциденти.

Канада входить до країн, які найбільше постраждали від атак програм-вимагачів, коли кіберзлочинці утримують важливу інформацію в заручниках до тих пір, поки жертви не заплатять певну суму, часто в цифровій валюті.

У листі йдеться, що цього року зросла кількість загроз здирників, спрямованих на канадський малий та середній бізнес, медичні організації, комунальні служби та муніципалітети.

Федеральний центр кібербезпеки опублікував нове керівництво по боротьбі з вимагацькими програмами, в якому описані найефективніші заходи боротьби з програмами-вимагачами та дії у разі атаки.

У листі йдеться, що організації, які постраждали від програм-вимагачів, повинні реалізувати свій план відновлення, звернутися за професійною допомогою в галузі кібербезпеки та негайно повідомити про інцидент на онлайн-портал Центру кібербезпеки, а також до місцевої поліції.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments