П'ятниця, Січ 28, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Повідомлення про страти в Афганістані продовжують надходити

Понеділок, 6 грудня 2021 року

Бойовики Талібану (WAKIL KOHSAR/AFP via Getty Images)

Доповідь неурядової організації Human Rights Watch про ймовірну кару близько 100 колишніх співробітників афганських сил безпеки викликала міжнародне обурення.

У спільній заяві 21 держави та Європейського союзу йдеться, що вони "глибоко стурбовані". "Ми наголошуємо, що ці дії є грубими порушеннями прав людини і суперечать амністії, оголошеній Талібаном".

Таліби були закликані ефективно забезпечити дотримання амністії для колишніх співробітників афганських сил безпеки та колишніх чиновників, щоб вона повсюдно дотримувалась на всій території країни.

Задокументовані випадки мають бути розслідувані "негайно та прозоро", а винні притягнуті до відповідальності. Ці кроки також повинні бути оприлюднені, щоб стати "негайним стримуючим фактором" для подальших вбивств і зникнень.

"Ми продовжимо судити про талібів за їхніми діями", — йдеться у заяві, підписаній Австралією, Бельгією, Болгарією, Канадою, Данією, ЄС, Фінляндією, Францією, Німеччиною, Японією, Новою Зеландією, Нідерландами, Північною Македонією, Польщею, Португалією, Румунією, Іспанією, Швецією, Швейцарією, Україною, Великою Британією та США.

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH

Comments