ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Загинув начальник штабу оборони Індії ще 12 людей у результаті краху гелікоптера (ВІДЕО)

Велика Епоха
Катастрофа вертольота в Індії. (AFP via Getty Images)

Начальник індійської армії Біпін Рават загинув у результаті краху вертольота. Військово-повітряні сили (ВПС) Індії повідомили в середу у своєму інтернет-сервісі Twitter, що в результаті аварії на півдні країни загинули 13 людей, зокрема дружина начальника штабу сухопутних військ. Вертоліт російського виробництва МІ-17В5 розбився у штаті Тамілнад, за даними ВПС.

63-річний Рават, вважається близькою довіреною особою індуїстського націоналістичного голови уряду Індії Нарендри Моді, мандрував із кількома офіцерам, згідно з військовими джерелами. За даними ВПС Індії, розпочато розслідування причин аварії.

Рават командував 1,3-мільйонною індійською армією з 2017 до 2019 року. На посаді голови штабу оборони він багато критикував Китай, називаючи його головною загрозою безпеці Індії.

Рятувальники поспішили на місце події. Близько двох десятків пожежників намагалися загасити уламки, що горять. Декілька індійських каналів новин показали фотографії у полум'ї гелікоптера, що впав у лісовому масиві в районі Нілгіріс.