ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мер Аризони оголосив надзвичайний стан через нелегальну імміграцію

Велика Епоха
Нелегальні іммігранти збираються біля прикордонного паркану після переходу з Мексики до США в Юмі, штат Аризона, 9 грудня 2021 р. (Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times)

Мер прикордонного міста Аризони, в якому проживає майже 100 000 жителів, оголосив цього тижня надзвичайний стан через стрімке зростання кількості нелегальних іммігрантів, які прибувають з Мексики.

Мер Юми Дуглас Ніколлс заявив, що випустив декларацію «у зв'язку з безпрецедентною кількістю мігрантів, які в'їжджають до міста до того, як їх оформить і відпустить прикордонний патруль».

Цей захід дозволить місту отримати державне та федеральне фінансування для боротьби з кризою.

Кількість затримань нелегальних іммігрантів у секторі Юма Митною та прикордонною службою різко зросла після вступу на посаду президента Джо Байдена у січні.

Прикордонні агенти в цьому секторі заарештували близько 8800 нелегалів у 2020 фінансовому році, який закінчився у вересні 2020 року. Вони здійснили понад 114 000 арештів у 2021 фінансовому році та 21 623 затримання лише у жовтні.

Агенти впускають багатьох нелегалів до Сполучених Штатів, повідомив The Epoch Times шериф округу Юма Леон Вілмот.

При адміністрації Байдена майже 95 000 нелегальних іммігрантів було звільнено без дати суду, а також незліченну кількість інших було звільнено з датою суду. Дехто не приходить до суду, а більшості тим, хто приходить, відмовляють у наданні притулку.

За словами Вілмота, правоохоронні органи «перевантажені».

Нелегальні іммігранти відмовляються від посвідчень особи перед перетином кордону, щоб підвищити свої шанси на отримання притулку, додав він.

«Вони не хочуть асоціювати себе з цими країнами, бо знають, що їх вишлють назад. Тож це все хибний образ. І вони там. Вони грають у цю гру», — сказав Вілмот.

Агент прикордонного патруля організує нелегальних іммігрантів, які зібралися біля прикордонного паркану після переходу з Мексики до США в Юмі, штат Аризона, 10 грудня 2021 р. (Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times)
Нелегальні іммігранти, які зібралися біля прикордонної стіни, сідають в автобус, що йде до пункту прикордонного патрулювання для обробки в Юмі, штат Аризона, 10 грудня 2021 р. (Charlotte Cuthbertson/The Epoch Times)

У п'ятницю Epoch Times засвідчила, що понад 100 нелегальних іммігрантів було затримано прикордонними агентами після переходу до Юми.

У групі було вісім національностей, включаючи 33 венесуельці, 15 колумбійців, чотирьох бангладешців, трьох румунів та двох російських чоловіків. Шість молодих людей з Індії перебували в районі прикордонного загородження ще минулого вечора.

Нелегальних іммігрантів спрямовують з мексиканської сторони перетинати кордон у певному місці, тому що кордон проходить по невеликому, досить мілкому (близько 1 метра) струмку під греблею. Прикордонна огорожа тут раніше була просто х-образними бар'єрами, які були побудовані для зупинки транспортних засобів, що перетинали кордон. За часів Трампа почалося будівництво паркану заввишки 9 метрів, але його було зупинено до завершення, і саме тут після перетину струмка з'являються нелегали.

За матеріалами The Epoch Times USA