ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Суд ухвалив, що Брітні Спірс — «незалежна жінка», яка може підписувати документи та керувати фінансами

Велика Епоха
(L) Джеймі Спірс, батько співачки Брітні Спірс. (R) Брітні Спірс. (AP Photo)

8 грудня суддя Верховного суду Лос-Анджелеса ухвалив, що Брітні Спірс тепер може підписувати документи на спадщину та керувати своїми фінансами вперше за майже 14 років.

Рішення судді Бренди Дж. Пенні повертає Спірс права розпоряджатися власними грошима та майном і це означає, що співачка «має можливість робити все, що хоче», — сказав адвокат Метью Розенгарт.

"Станом на 12 листопада 2021 року вперше за 13 з лишком років Брітні Спірс стала вільною, незалежною жінкою, і сьогодні суддя Пенні ще раз визнала це, вказавши, що вона здатна робити все, що хоче", — сказав Розенгарт.

Рішення було винесено через місяць після того, як суддя Пенні припинила дію спірної процедури тимчасового опікунства, яка, як стверджується, контролювала гроші Спірс протягом останнього десятиліття.

На попередньому слуханні тимчасового управителя майном Джона Забела, який обійняв цю посаду після того, як батька Спірс було відсторонено від цієї ролі у вересні, отримав повноваження на оформлення спадкового фонду та право передавати активи до цього фонду, повідомляє Variety.

Забел продовжить роботу як тимчасовий управитель майном Спірс з обмеженими повноваженнями переважно для розв'язання фінансових питань до 19 січня, коли призначено наступне слухання.

The Epoch Times зв'язалася з адвокатом Брітні Алексом Вайнґартеном для отримання коментарів.

Під час слухань у червні Спірс вперше заговорила про спірний консервативний підхід, який, за її словами, змусив її відчути, що вона не може «жити повноцінним життям».

Співачка також стверджувала, що члени її сім'ї брали участь у «зловживанні опікунством», і сказала, що вона більше не виступатиме, якщо її батько не буде усунений з посади опікуна.

Джеймі Спірс заперечує будь-які правопорушення у справі і сказав, що діє лише на користь своєї дочки. Його колишній адвокат Вівіан Торін заявила у вересні, що її клієнт «не відповідає перед громадською думкою» та «відповідає перед судом загальної юрисдикції, судом у спадкових справах».

Після того, як опікунство було знято, Спірс подякувала в Instagram фанатам за їх підтримку, заявивши, що члени її сім'ї мають бути «у в'язниці» за те, що вони з нею зробили, але вона не стала вдаватися до подробиць.

«Я дійсно знаю, як [це] ніяково розповідати про те, що я ніколи не бачила готівки або не можу водити машину», — написала Спірс.

За матеріалами The Epoch Times USA