ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Німеччина: 8 осіб засуджено за дата центр, де розташовувалися сайти, що торгують наркотиками

Велика Епоха
Суддя Гюнтер Келер оголошує вироки у так званій справі про кібербункер у регіональному суді Тріра, Німеччина, 13 грудня 2021 р. (Harald Tittel/dpa via AP)

Німецький суд у понеділок визнав винними вісім людей за їхню роль у роботі центру обробки даних, встановленого в колишньому військовому бункері, в якому розташовувалися сайти, які торгують наркотиками та займаються іншою незаконною діяльністю.

Дата-центр у колишньому бункері в Трабен-Трарбаху, мальовничому містечку на річці Мозель у західній Німеччині, зазнав рейду та був закритий у вересні 2019 року. Він був створений як те, що слідчі назвали «куленепробивним хостером», покликаний приховати незаконну діяльність від очей влади.

Державний суд у сусідньому Трірі визнав усіх вісьмох обвинувачених винними у створенні та членстві у злочинній організації, повідомляє інформаційне агентство dpa. Проте всі вони були виправдані як учасники приблизно 250 000 злочинів, ймовірно, скоєних через вебсайти, розміщені в центрі обробки даних.

Головного підозрюваного було засуджено до п'яти років і дев'яти місяців позбавлення волі за підсумками судового процесу, який тривав понад рік. Решті підсудних було призначено покарання від чотирьох років і трьох місяців позбавлення волі до одного року умовно.

За матеріалами The Epoch Times USA